Медичний порталУстановиЗапоріжжяВетклінікаВетеринарна клініка "Фауна"
Ветеринарна клініка Фауна

Ветеринарна клініка "Фауна"

Ветклініка

проспект Ювілейний, 33 , Запоріжжя, Запорізька область
Пн-Нд: 0.00-24.00
+38 (061) 220-27-82,
+38 (061) 289-37-37
fauna2004@ua.fm
Головний лікар
Фудашкін Вадим Олександрович
Сховати карту

Про установу

Ветеринарна клініка " Фауна" надає повний спектр ветеринарних послуг власникам домашніх тварин. Тому що ми знаємо пацієнтам необхідна кваліфікована допомога в будь-який час , в одній будівлі , в повному обсязі від діагностики до оперативного втручання.

Очевидно , що надання якісної допомоги неможливе без належного оснащення ветклініки . Ветклиника "Фауна" - це просторі приміщення, пристосовані спеціально для лікування чотириногих пацієнтів , і оснащені обладнанням самого останнього покоління.

Наша ветеринарна клініка ніколи не забуває про своїх пацієнтів . Якщо ваш вихованець став одного разу клієнтом нашої вет клініки , ми збережемо його історію хвороби і в разі необхідності завжди нагадаємо вам про те , що настала пора профілактики або лікування.

Наша клініка реалізує лише сертифіковані препарати високої якості , а фахівці нашої ветклініки самі допоможуть вам вибрати потрібний препарат . Хочемо відзначити , що наша ветклиника користується тільки перевіреними препаратами тому ви можете бути впевнені , що купуєте якісні препарати.

Поряд з комплексом послуг , який надають всі ветеринарні клініки ( терапевтичну , хірургічну , невідкладну допомогу ) , наша ветклиника проводить комплексну діагностику захворювань собак і кішок. Для цього у нас є все необхідне : ветеринарна лікарня з просторими приміщеннями , сучасне обладнання (ультразвуковий апарат , комп електрокардіограма , цифрова рентгенографічних установка , біохімічний аналізатор , комп'ютерний мікроскоп , ультразвукової стоматологічний апарат ) , якісно обладнаний операційний блок . Не хвилюйтеся , лікування кішок , як і лікування собак , доставить вашим вихованцям мінімум неприємних відчуттів , тому що ми любимо своїх пацієнтів і ставимося до них з увагою і ніжністю.

Відгуки про Ветеринарна клініка "Фауна"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук