Медичний порталУстановиКиївВетклінікаВетеринарна клініка "Еквус"
Ветеринарна клініка Еквус

Ветеринарна клініка "Еквус"

Ветклініка

вул.Касіяна,1/10 , Київ, Київська область
Пн-Нд:0.00- 24.00
+38 (044) 331-23-23,
+38 (044) 250-84-43
ekvus@ukr.net
Головний лікар
Гордовский Константин Викторович
Сховати карту
Філії:

Про установу

Приватна ветеринарна клініка "Еквус " була заснована в березні 1997 року. Розташована у Голосіївському районі м. Києва , на вул. Касіяна 1/ 10 ( тильна сторона Київського Державного Іподрому ) .

Клініка має в своєму розпорядженні висококваліфікованими лікарськими кадрами ; фахівцями , що надають допомогу дрібним домашнім тваринам ( собакам , кішкам , папугам , хом'якам , деяким видам екзотичних тварин).

У клініці є просторий хол , де можна відпочити і подивитися телевізор; маніпуляційна , в ній проводиться огляд тварини ; операційна ; діагностичний кабінет , стаціонар і аптека.

У ветеринарній клініці "Еквус " надається повний комплекс послуг:

Профілактичні заходи: дегельмінтизація , вакцинація ; діагностичні : лабораторні дослідження , ендоскопія , УЗД ; лікування внутрішніх незаразних хвороб , важких інфекційних захворювань , а також хірургія різного ступеня складності: від банальних кастрацій і косметичних операцій (купірування вух , ампутація прибулих пальців і т.д. ) до важкої абдомінальної хірургії , видалення пухлин і оперативне лікування переломів за допомогою різних методів остеосинтезу .

У клініці "Еквус " цілодобово працює стаціонарне відділення , де лікарі проводять моніторинг стану хворої тварини і виконують всі призначення лікаря. Також лікарі стаціонару спостерігають за тваринами в післяопераційний період , щоб уникнути будь-яких ускладнень при виході пацієнта з наркозу .

При клініці знаходиться ветеринарна аптека , де можна придбати ветеринарні препарати , вітамінно -мінеральні комплекси , корми , зоотовари і різні аксесуари для ваших улюбленців.

Клініка працює щодня без вихідних , свят і перерв цілодобово. 

Швидка допомога працює цілодобово.

 

 

 

Відгуки про Ветеринарна клініка "Еквус"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук