Медичний порталУстановиХарківЗоомагазинВетеринарна клініка "Дружочек"
Ветеринарна клініка Дружочек

Ветеринарна клініка "Дружочек"

Зоомагазин , Ветклініка

вул. Комбайновська, 4 , Харків, Харківська область
Пн-Нд: 0.00-24.00
+38 (057) 756-56-58
+38 (063) 052-18-72
drugochek@inbox.ru
Сховати карту

Про установу

" Дружочек " - цілодобова ветклініка Харкова.

У ветеринарній клініці " Дружочек " проводиться комплексне обстеження і подальше лікування собак , кішок , птахів і рептилій , гризунів.

Наше кредо. Ведуча ідеологія наших лікарів - гуманність , небайдужість та відповідальність за наших пацієнтів , яким потрібна допомога . Наша мета не проведення тривалих , фінансово- витратних маніпуляцій , але таке лікування , після якого господарі тварин , хоча б один раз потрапили до нас , здобувають упевненість - наша ветеринарна клініка це ваша надійна "швидка допомога" , ваш " Дружочек " , ми допоможемо , знайдемо причину , вилікуємо .

Оснащеність. Ветклиника оснащена сучасним спеціалізованим ветеринарним обладнанням для проведення діагностики , лікування та оперативного втручання. Особлива увага приділяється чистоті , стерильності , всі приміщення дезінфікуються після кожного прийому або маніпуляції , використовуються тільки одноразові витратні матеріали

База пацієнтів. У клініці крім амбулаторних журнальних записів ведеться комп'ютерна база , в якій зберігається інформація про всі відвідини клініки , особливості пацієнтів , призначеному лікуванні та досягнуті результати .

Структура . Харківська ветеринарна клініка " Дружочек " на сьогоднішній день це :

5 лікарів;

4 прийомних кабінету ;

операційна ;

рентгенкабінет ;

діагностична лабораторія;

добре обладнаний стаціонар на 12 котячих і 6 собачих боксів. Окремий стаціонар для інфекційних тварин;

зоомагазин .

Цінова політика . Клініка дотримується демократичною , доступною цінової політики і при цьому забезпечує високий професійний рівень надання послуг.

Ми з упевненістю можемо сказати , що наша ветеринарна клініка одна з найбільш недорогих в Харкові , одна з найбільш оснащених і , що дуже важливо , з людяним ставленням до наших пацієнтів . Ми розвиваємося безперервно , завжди працюємо на перспективу і дуже дорожимо своєю репутацією.

Нам вже більше 5 -ти років. У планах - не зупинятися на досягнутому , здобувати нову апаратуру , вчитися , вводити більш вузьку спеціалізацію наших лікарів і , звичайно ж , допомагати вашим вихованцям бути здоровими.

У нашому зоомагазині основну увагу приділено харчуванню і вітамінам для тварин з якими порушеннями , після хвороб або операцій та в інших випадках , що вимагають дотримання дієти.

Друга категорія товарів - косметика для тварин: шампуні ( повсякденні , гіпоалергенних , відбілюючі ) , лаки , мастики , лосьйони , кондиціонери , муси . Грумери проконсультують і підберуть Вашому вихованцеві найбільш оптимальне косметичний засіб , з урахуванням його типу вовни , забарвлення Вашого вихованця , а також для будь специфічної ситуації.

Також у нас можна придбати засоби від бліх , кліщів тощо подібні корисні дрібниці 

Спеціалісти

Ветеринар

Відгуки про Ветеринарна клініка "Дружочек"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук