Медичний порталУстановиКиївВетклінікаВетеринарна клініка "Друг"
Ветеринарна клініка Друг

Ветеринарна клініка "Друг"

Ветклініка

вул. Радужна, 23 , Київ, Київська область
Пн-Нд: 0.00- 24.00
+38 (044) 540-03-03
Головний лікар
Костеров Віталий Валерійович
Сховати карту
Філії:
Ветеринарна клініка "Друг"
вул. Лариси Руденко, 11

Про установу

Чим ми відрізняємося від інших клінік ?

Наша клініка була заснована 1996 році. Протягом 17ти річної роботи , ми домоглися визнання наших клієнтів. Наші методики в роботі і управлінні Ветеринарної клінікою широко використовуються нашими колегами по всій країні.

- Обидві наші клініки працюють Цілодобово .

- Прийом осуществляетс по запису з виділенням персонального часу для кожного пацієнта. Це економить час наших клієнтів , і профілактірует тривалий очікування в черзі.

- Ми практикуємо інститут лікуючого лікаря . За Вашим тваринам здійснюватиметься персональний контроль протягом усього періоду лікування лікарем , який уперше брав тварина . Запам'ятайте ласка його ім'я , тепер саме він відповідає за лікування тварини.

- Контроль якості лікувального процесу проводиться Головними лікарі.

- Щоранку (без вихідних) директор веде перезміну лікарів у кожній клініці , де консиліумом обговорюються складні клінічні випадки .

- Технічна база складається з ; УЗД -апаратів преміум -класу з кольоровим доплером ціною 35.000 доларів в кожній клініці (такі апарати є тільки у нас і ще в двох клініках Києва ) дозволяють точно діагностувати захворювання.

- Рентген- апарат є в кожній нашій клініці . Він працює цілодобово і не вимагає очікування рентгенолога (рентген роблять лікарі) .

- Діагностика захворювань серця за допомогою проведення електркарадіограмми і доплерометріі .

- Є можливість проведення комп'ютерної та магнітно - резонасной томографії ( МРТ) для точної діагностики захворювань хребта , головного мозку , легенів , кісток і пр.

- Клініки мають свій фіброгастроскоп . Діагностуємо захворювання шлунка , трахеї , бронхів і витяг чужорідних предметів без проведення хірургічних операцій.

- Наші Операційні оснащені всім необхідним обладнанням для проведення найскладніших операцій .

- Лабораторні дослідження проводятса лідером ветеринарної діагностики Києва ветеринарною лабораторією " Біософт " . Аналізи Ваших тварин робляться на автоматичних біохімічному і гемааналізаторах , що гарантує їх точність .

- Тест-системи для експрес -діагностики інфекційних захворювань можуть проводитися прямо під час прийому .

- Якість проведених досліджень контролюється за допомогою програми європейського контролю якості Prevical .

- Просторі приміщення для прийому пацієнтів. Велика реєстратура забезпечує комфортне очікування прийому собак і кішок без зайвого стресу .

- Наявність в кожній нашій клініці 3- х власних стаціонарів великої площі , оснащених обігрівачами , вентиляцією і кондиціонуванням.

- Собачий стаціонар знаходиться окремо від Котячого . Щогодини відбувається обхід стаціонару та поповнення поїлок водою.

- Наявність ізолятора дозволяє відокремлювати тварин з виявленими шкірними захворюваннями.

- Вольєри для собак і кішок просторі , після кожної тварини дезінфікуються .

- У кожній клініці проводиться генеральне прибирання з обов'язковою обробкою усіх стін клініки дезінфектантом . Кварціваніе приміщень щодня за графіком , профілактірует розвиненіша хвороботворних бактерій.

Спеціалісти

Ветеринар

Відгуки про Ветеринарна клініка "Друг"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук