Медичний порталУстановиДніпропетровськВетклінікаВетеринарна клініка "ДокторВет"
Ветеринарна клініка ДокторВет

Ветеринарна клініка "ДокторВет"

Ветклініка

Донецьке шосе, 7 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
Пн-Нд: 8.00-20.00
+38 (056) 716-21-82,
+38 (056) 716-21-83
Сховати карту

Про установу

Для всіх власників домашніх тварин ветеринарна клініка Дніпропетровська "ДокторВет" пропонує послуги з діагностики та лікування захворювань кішок, собак і гризунів. 

У нас є всі умови для надання необхідних ветеринарних послуг. А їх предостатньо - терапія, хірургія, стоматологія, ортопедія і травматологія, вакцинація, і лабораторні дослідження. Проведення діагностики та лікування здійснюється за допомогою сучасного обладнання, а досвід роботи наших фахівців дозволяє забезпечити найбільш ефективне і дбайливе лікування. 

У разі необхідності, наші лікарі детально проконсультують Вас з приводу догляду за твариною. Крім лікування та обстеження тварин, у нас проводяться також кастрація, стерилізація та інші актуальні послуги. У ветеринарній клініці проводиться лабораторна діагностика захворювань шкіри - зскрібки на демодекоз, саркоптоз (короста), хейлетіелез, отодектоз, нотоедроз. Дослідження на дирофіляріоз, грибок малазезія, піроплазмоз, люмінісцентна діагностика на дерматофіти. 

Звернувшись в нашу ветеринарну клініку, Ви зможете отримати і додаткове обслуговування у вигляді диспансерного обстеження та виїзду лікаря додому. Також у нас Ви можете отримати консультацію з харчування Ваших вихованців у періоди хвороби, ми підберемо для них спеціальні лікувальні дієти. Всі оперативні втручання проводяться при використанні високоякісних препаратів для загальної анестезії, що зводить до мінімуму ризик ускладнень.

Спеціалісти

Ветеринар

Відгуки про Ветеринарна клініка "ДокторВет"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук