Медичний порталУстановиДніпропетровськВетклінікаВетеринарна клініка "Доктор Котоффскій"
Ветеринарна клініка Доктор Котоффскій

Ветеринарна клініка "Доктор Котоффскій"

Ветклініка

вул. Братів Трофімових, 46 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
+38 (056) 788-96-97
Сховати карту

Про установу

Турбота про домашнього улюбленця - це, головним чином, турбота про його здоров'я. У цьому плані консультація ветеринара, швидка ветеринарна служба, а також інші послуги, які може запропонувати ветеринарія, незамінні. 

Якщо вам потрібен кваліфікований ветеринарний лікар або виникає необхідність провести виклик ветеринара додому, співробітники нашої клініки будуть раді вам допомогти. Ветеринарія - спеціальність, в якій ми накопичили величезний досвід. 

Сьогодні ветеринарія не дарма вважається розвиненою галуззю науки. Ветеринарія продовжує розвиватися, пропонує нові способи грамотного догляду за тваринами, виробляються корми з найбільш збалансованими раціонами. Ветеринари освоюють сучасні технології діагностики для тварин, з'являються нові способи лікування раніше невиліковних хвороб. І ветеринарія не обмежується лише цим. 

Враховуючи те, що ветеринарія - сфера, постійно розвивається, ветеринари повинні бути інформовані про останні події в світі науки. Ветклініки повинні придбавати нове обладнання і застосовувати найсучасніші способи лікування, які пропонує ветеринарія. Якщо вас цікавлять ветклініки і сучасна ветеринарія, зверніть увагу на послуги, які пропонує наша ветлікарня. 

Ветеринар може проводити будь-які маніпуляції завдяки наявності сучасного стаціонарного обладнання. Ветеринарія сьогодні допомагає тваринам у більшості випадків. 

Зараз ветеринарна служба дозволяє мінімізувати ризик невірної діагностики. Ветеринарний лікар має все необхідне для надання кваліфікованої помощі.Ветклініка дозволяє проводити реанімаційні маніпуляції, забезпечувати стаціонарне лікування тварин. 

Ми завжди готові запропонувати якісні ветеринарні послуги, тому єдине, що вам потрібно зробити, - це зателефонувати нам, коли вашому тварині буде потрібно ветдопомога. 

З повагою, 

колектив ветеринарної клініки "Доктор Котоффскій"

Спеціалісти

Ветеринар

Відгуки про Ветеринарна клініка "Доктор Котоффскій"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук