Медичний порталУстановиДонецькВетклінікаВетеринарна клініка "Центр Ветеринарної Медицини"
Ветеринарна клініка Центр Ветеринарної Медицини

Ветеринарна клініка "Центр Ветеринарної Медицини"

Ветклініка , Ветаптека, Зоомагазин

вул.Університетська, 7 , Донецьк, Донецька область
+38 (062) 305-35-50
+38 (062) 305-45-22
+38 (062) 349-50-26
+38 (095) 592-90-47
+38 (067) 739-62-47
+38 (066) 485-81-22
+38 (050) 503-20-37
donvet@list.ru
Сховати карту

Про установу

Ветеринарна клініка "Центр Ветеринарної Медицини" - це високоякісна цілодобова ветеринарна допомога 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

У більшості своїй різні ветеринарні клініки Донецька спеціалізуються на вузькому вигляді послуг, а наша ветеринарна клініка пропонує повний спектр ветеринарних послуг для домашніх тварин.

"ЦВМ"-найбільший ветеринарний центр, в якому ведуть прийом досвідчені ветеринарні лікарі: терапевти, хірурги, анестезіологи, фахівці візуальної діагностики, гінекологи, стоматологи, кардіологи і фахівці в області онкології. У штат цілодобової нашої клініки входить також ветеринарний лікар спеціалізується по хворобах гризунів - ратолог.

Кваліфіковані хірурги нашої ветеринарної клініки щодня проводять велику кількість різноманітних хірургічних операцій. У нашому центрі Вам допоможуть як з кастрацією кота так і з найскладнішими ортопедичними операціями.

У лабораторії нашої ветеринарної клініки "ЦВМ" Ви завжди можете отримати широкий спектр лабораторних досліджень.

Організація роботи лікарів ветеринарної клініки "ЦВМ" сприяє мінімальному очікуванню в черзі, а в складних випадках отримання консультацій в один день у фахівців різного профілю.

У список наших послуг входить і стрижка тварин

Лікарі ветклініки можуть дати необхідні рекомендації по годівлі, утримання та догляду за вашим вихованцем, допоможуть дати таблетку від глистів неслухняного вихованцеві, підстригти кігті, почистити вуха, підрізати дзьоб папузі. Доктор проведе вакцинацію і розповість про профілактику різних інфекційних та паразитарних хвороб, в т.ч. спільних для людей і тварин. Допоможе оформити необхідні документи для вивозу тварини, справить електронне чіпування тварин.

Найчастіше люди не хочуть йти в ветклініки, щоб не травмувати психіку свого вихованця, тому при ветеринарному центрі працює цілодобова диспетчерська служба "ветеринарна допомога на дому". Наш, як і багато ветеринарні центри може надати такі послуги, як перша невідкладна ветеринарна допомога Донецьк. У разі необхідності ветеринар супроводжує тварини в лікарню.

Відвідавши нашу клініку Ви зможете замовити у тому числі і косметичний догляд за улюбленим вихованцем, наші майстри допоможуть підібрати для Вашого улюбленця фасон стрижки тварини, а також виконають всі гігієнічні маніпуляції. 

Ветаптека, що знаходиться в холі вет клініки "ЦВМ" має у продажу всі необхідні ветеринарні препарати для лікування Ваших вихованців у Донецьку, у тому числі Royal Canin.

Для доставки вихованця скористайтеся нашим транспортом (таксі для тварин), який довезе Вас з Вашим вихованцем до ветеринарної лікарні з будь-якої точки Донецька та області.

У нашій клініці Ви можете замовити таку послугу, як кремація тварин.

Спеціалісти

Ветеринар

Відгуки про Ветеринарна клініка "Центр Ветеринарної Медицини"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук