Медичний порталУстановиСімферопольВетклінікаВетеринарна клініка "AVVA"
Ветеринарна клініка AVVA

Ветеринарна клініка "AVVA"

Ветклініка

вул. Ялтинська, 187 , Сімферополь, Крим
+38 (0652) 70-50-50
+38 (0949) 00-50-50
+38 (050) 496-56-58
avvaclinic@gmail.com
Головний лікар
Вакуленко Анатолий Иванович
Сховати карту

Про установу

Ветеринарна клініка AVVA почала роботу 1 липня 2012 р. За минулий рік клініка заслужила довіру своїх клієнтів і придбала репутацію сучасного медичного центру європейського рівня. AVVA CLINIC спеціалізується на консультуванні, профілактиці і лікуванні захворювань в областях стоматології, терапії, хірургії, кардіології, офтальмології та дерматології. Найважливіші фактори успішної роботи в будь-якій сфері - це кваліфіковані кадри і спеціалізоване устаткування. Наші співробітники - дипломовані фахівці, молоді лікарі з високим потенціалом і почуттям соціальної і професійної відповідальності. Головний лікар клініки - заслужений лікар ветеринарної медицини АР Крим Вакуленко Анатолій Іванович.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. При цьому одне з найголовніших наших досягнень - це злагоджена робота персоналу і порозуміння всередині колективу. Лікарі і лаборанти AVVA CLINIC проходять регулярні стажування і атестації, відвідують спеціалізовані освітні семінари з ветеринарної медицини, де отримують можливість поглиблювати теоретичні знання з подальшою реалізацією їх на практиці. Наше завдання не з легких - забезпечувати комплексне медичне обслуговування на вищому рівні цілодобово сім днів у тиждень, і ми прикладаємо максимум зусиль, щоб завоювати повагу клієнтів.

Точність постановки діагнозу - одна зі складових успішного лікування. Клініка оснащена професійним медичним обладнанням, що дозволяє як вирішувати проблему діагностики захворювань, так і надавати ефективну медичну допомогу. AVVA CLINIC володіє власною лабораторією з гематологічним і біохімічним аналізатором крові і сечі, що дозволяє нашим лікарям отримувати результати аналізів на базі клініки. У лабораторії також встановлений потужний мікроскоп, який дає можливість вивчати аналізи з максимальною швидкістю і точністю. Сучасний апарат УЗД проводить високоточні абдомінальні, гінекологічні та урологічні обстеження, а також сканування поверхневих органів і діагностику серця. У свою чергу, операційний кабінет клініки підготовлений до процесів премедикації з наступним хірургічним втручанням будь-якого ступеня складності і терміновості. Адаптивний стіл, розроблений донецькими ветеринарами, автоматично регулює свою висоту, а стан пацієнта відстежується завдяки багатофункціональному кардиомонитору, який відображає артеріальний тиск, частоту серцевих скорочень, рівень кисню в крові, а також дихальні і інші параметри. Примітно те, що даний апарат універсальний і пристосований для роботи з тваринами будь-якого розміру та віку.

Основоположні принципи нашої роботи - професіоналізм і безперервний розвиток. У цьому році заплановано відкриття рентген-кабінету та післяопераційного госпіталю, а також комплексне облаштування кабінетів кардіолога, стоматолога і офтальмолога. Найближчим часом наші лікарі пройдуть спеціальну стажування за кордоном і AVVA CLINIC отримає ліцензію на видачу сертифікатів на дисплазію суглобів і сітківки очей для породистих тварин (без цього документа власники не мають права допускати вихованців до в'язки з метою попередження передачі генетичних захворювань потомству).

AVVA CLINIC - багатопрофільна ветеринарна клініка. Наш персонал надає допомогу не тільки традиційним домашнім тваринам - собакам і кішкам, але і "екзотичним пацієнтам": рептилій, птахів та земноводних. Клієнти AVVA CLINIC також завжди можуть отримати консультації по догляду за тваринами або інформацію по лікувальному харчуванню. Багатий асортимент ветеринарних препаратів та кормів дозволяє вибрати оптимальну програму лікування і профілактики захворювань у сукупності зі здоровою дієтою. Компетентний і чуйний персонал, доброзичлива атмосфера і інноваційний дизайн інтер'єру допомагають всім нашим клієнтам відчувати себе максимально комфортно, незважаючи на хвилювання, пов'язані з візитом їх вихованця в клініку.

Відгуки про Ветеринарна клініка "AVVA"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук