Медичний порталУстановиДніпропетровськВетклінікаВетеринарна клініка "ANIMALIA"
Ветеринарна клініка ANIMALIA

Ветеринарна клініка "ANIMALIA"

Ветклініка

вул. Маршала Малиновського, 6 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
Пн.-Нд: 00-24
+38 (0562) 23-33-17
+38 (0562) 35-14-67
+38 (099) 050-93-77
+38 (068) 783-90-10
mail@animalia.com.ua
Головний лікар
Алимов Руслан Вячеславович
Сховати карту
Філії:
Ветеринарна клініка "ANIMALIA"
вул. Героїв Громадянської війни, 3

Про установу

Ветеринарна клініка ANIMALIA на Сонячному , працює з 2002 року. Починала свою роботу наша клініка з невеликого колективу двох однодумців , об'єднаних однією метою - лікувати , рятувати і допомагати тваринам! За цей час з'явилася друга клініка ( у 2004р ) , колектив виріс і налічує 16 дипломованих ветеринарних фахівців . Лікарі клініки постійно відвідують науково -практичні конференції з ветеринарії , що проводяться не тільки у нас в країні , а й за кордоном , тим самим , маючи можливість бути в курсі останніх досягнень ветеринарної науки і з успіхом проводити їх на практиці .

Постійному вдосконаленню знань керівництво приділяє чимало часу сил і засобів. Не секрет , що ветеринарні лікарі , які працювали і набули досвіду в наших клініках , високо цінуються і працюють у багатьох ветеринарних клініках міста Дніпропетровська. Завдяки , власне , розробленому програмному забезпеченню , наша клініка пропонує ветеринарне обслуговування Вашого вихованця від самого народження і протягом усього життя. З нами ви ніколи не забудете про вакцинації , про профілактичні обробках і другом догляді за Вашим тваринам. Ви завжди можете отримати консультацію з ветеринарним питань з урахуванням особливостей вашого тварини , незалежно від зміни лікарів . Медична карта тварини за лічені секунди доступна ветлікаря.

Ветеринарні фахівці нашої клініки мають на озброєнні сучасне діагностичне , лабораторне та лікувальне обладнання , а також застосовують інноваційні технології в терапії , хірургії тварин.

Відгуки про Ветеринарна клініка "ANIMALIA"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук