Медичний порталУстановиДніпропетровськВетклінікаВетеринарна клініка "Айболит"
Ветеринарна клініка Айболит

Ветеринарна клініка "Айболит"

Ветклініка

вул. Набережна Леніна, 33 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
+38 (0562) 34-14-20,
+38 (056) 744-82-25
Fax: +38 (0562) 34-14-20, +38 (056) 744-82-25
Сховати карту

Про установу

УВАГА! 

НАША КЛІНІКА НЕ МАЄ ФІЛІЙ. ВЕТЕРИНАРНІ ПУНКТИ з аналогічною назвою і посилається на НАС, ЯК НА БАЗОВЕ ЛІКУВАЛЬНЕ УСТАНОВА - недобросовісні конкуренти. 

Ветеринарна клініка "Айболит" розташовується в будівлі цирку, а територіальна близькість до цирку і співпраця з ним додало нашій клініці свій, особливий колорит, шарм і звичайно ж, велику практику в нашій роботі. Вже більше 10 років ми займаємося лікуванням Котів, собак, гризунів, рептилії, приматів і екзотичних тварин, і кожен рік нашої роботи - це безцінний досвід, нові знання. 

У ветеринарній клініці "Айболить" працюють лікарі 

з великим досвідом. 

Основне надбання нашої клініки - це досвідчений персонал, що дотримується у своїй роботі західних стандартів. Колектив клініки - згуртована команда захоплених професіоналів. Ось чому в більшості випадків нам вдається виходити і "поставити на лапи" пацієнтів з найскладнішими захворюваннями і травмами. 

Ще одним, безсумнівно, плюсом, нашої клініки, є наявність: 

Готелі для кішок. 

Утримання собак, кішок, та інших тварин, до і після операційні періоди. 

Відмінний відпочинок для ваших тварин, а також перебування вашого вихованця на час Вашої відсутності в спеціально створених для його зручності умовах і під наглядом професіоналів. 

У більшості своїй різні ветклініки спеціалізуються на вузькому вигляді послуг, а наша ветеринарна лікарня пропонує повний спектр ветеринарних послуг для домашніх тварин. Сьогодні, завдяки науковій школі, досвідченим фахівцям і високотехнологічному устаткуванню, Клініка "Айболит", без сумнівів, є однією з кращих ветеринарних лікувальних закладів нашого міста. 

Якщо вашому вихованцеві потрібна ветдопомога кваліфікованих фахівців, ми з радістю вам допоможемо! Нас рекомендують друзям!

Спеціалісти

Ветеринар

Відгуки про Ветеринарна клініка "Айболит"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук