Медичний порталУстановиДонецькМедичний центрЮзівська сімейна лікарня
Юзівська сімейна лікарня

Юзівська сімейна лікарня

Медичний центр

вул.Ткаченко, 125 , Донецьк, Донецька область
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 09:00-13:00
+38 (062) 344-06-73,
+38 (062) 344-06-74
uzclinic@gmail.com
Головний лікар
Гіллер Ігор Юрійович
Сховати карту

Про установу

Юзівська лікарня - недержавне медичне підприємство, що працює у м. Донецьку більше 15 років. Юзівська лікарня одна з перших в Україні пройшла акредитацію (наказ № 9 МОЗ України від 19.01.1999р., Протокол № 1 акредитаційної комісії МОЗ). У 1999р. нас відвідали представники ВООЗ і ООН. Були схвалені умови і методики роботи . На підставі цього Юзівська лікарня була рекомендована консульствам і посольствам на території України як "співдружня клініка".

Юзівська лікарня пропонує лікувально - профілактичну допомогу за такими напрямами: терапія, сімейна медицина, акушерство, гінекологія, дерматовенерологія, ендокринологія, косметологія. Прийом ведуть лікарі вищої категорії .

Наш медичний центр распологает консультативно - діагностичним відділенням(виконуються ультразвукові дослідження, кольпоскопія та ін ) , денним стаціонаром, лабораторною базою для проведення сучасних методів дослідження: клінічних, біохімічних, імунологічних, гормональних, імуноферментних та ПЛР -досліджень. Лікарі Юзівської лікарні регулярно беруть участь у науково -медичних конференціях , симпозіумах, круглих столах, тим самим підвищуючи свій професійний потенціал. На базі нашої клініки проводяться щорічні профілактичні медичні огляди, вакцинація населення.

Юзівська лікарня має договірні зв'язки з центром лабораторної діагностики Донецького національного медичного університету ім. М. Горького, обласним та міським ШВД, ДОСПК і іншими найбільшими медичними центрами та клініками м. Донецька та України. Нові сучасні умови Юзівської лікарні відповідають всім санітарно -гігієнічним вимогам. Юзівська лікарня оснащена найдосконалішими медичними приладами і фізіотерапевтичної апаратурою: ультразвукове сканування, лазеро - і магнітотерапія та ін Висококваліфікований медичний персонал надає своєчасну ефективну медичну допомогу хворим з гінекологічними, запальними, урологічними, ендокринними захворюваннями, безпліддям та іншими патологіями.

Фахівці

Дерматолог

Венеролог

Гінеколог

Терапевт

Косметолог

Дієтолог

Психолог

Спеціалісти

Венеролог, Гастроентеролог, Гінеколог, Дерматолог, Дієтолог, Кардіолог, Косметолог, Психолог, Терапевт

Відгуки про Юзівська сімейна лікарня

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук