Медичний порталУстановиКиївПоліклінкаУкраїнський Центр Ендокринної Хірургії (УНПЦЕО,ТЕОіТ) - поліклініка
Український Центр Ендокринної Хірургії (УНПЦЕО,ТЕОіТ) - поліклініка

Український Центр Ендокринної Хірургії (УНПЦЕО,ТЕОіТ) - поліклініка

Поліклінка , Лабораторія, Лікувально-діагностичний центр

Кловський узвіз, 13 А , Київ, Київська область
+38 (044) 254-54-62
Fax: +38 (044) 253-66-26
endosurg@unet.net.ua
Сховати карту

Про установу

Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України спрмовуе свою діяльність на наукову розробку найбільш актуальних проблем ендокринної патології, впровадження найбільш ефективних сучасних підходів до діагностики та лікування основних форм захворювань ендокринної системи, насамперед таких як:
- Рак щитовидної залози, всі різновиди зобу, тиреотоксикоз
- Цукровий діабет та його ускладнення
- Гіперпаратиреоз
- Хвороби надниркових залоз, підшлункової залози
- Ожиріння
- Гінекологічні ендокринні розлади і захіорювання
- Ендокринні хвороби у дітей та багато інших.
Ми намагаємося наблизити до наших пацієнтів найважливіші досягнення світової ендокринної хірургії та ендокринології завдяки широкому міжнародному співробітництву, участі у міжнародних наукових проектах, практичним зв'язків з найбільш авторитетними установами світу (США, Франція, Італія, Росія, Японія, Бельгія, Німеччина). Щорічно під егідою Центру проводиться декілька науково-практичних конференцій за участю провідних фахівців країни і відомих вчених з інших країн світу.
Центр співпрацює з головними міжнародними профільними професійними організаціями (Американська Тиреоїдна Асоціація АТА, Європейська Тиреоїдна Асоціація ЕТА, Європейське Суспільство ендокринних Хірургів ESES, Міжнародна Асоціація ендокринних Хірургів IAES, Азіатська Асоціація ендокринних Хірургів AAES, Європейська Союз Хірургів ESS, Російське Товариство Хірургів Ендокринологів, Міжнародна Діабетична Федерація IDF, інші) і делегує своїх співробітників до участі в їх регулярних форумах. Фахівці Центру проходять стажування за кордоном, виконують фрагменти міжнародних наукових досліджень та клінічних випробувань.
Провідні фахівці Центру є засновниками Української Асоціації ендокринних Хірургів (УАЕХ) завдянням якої є всебічний розвиток галузі, об'днання фахівців країни для узгодження принципів надання спеціалізованої допомоги пацієнтам з патологією ендокринних органів відповідно до вимог сучасної світової медичної практики.
Забезпечити наших пацієнтів найбільш сучасним і ефективним лікуванням дозволяє новітнє обладнання хірургічних операційних, ендо-відеохірургічні технології та лапароскопічний інструментарій для мінімальної хірургічної травми, вісоотехнологічна лабораторія цитологічних та морфологічних досліджень, надійна гормональна та біохімічна лабораторія, передові розробки в лікуванні цукрового діабету (цілодобовий моніторинг цукру крові , інсулінові помпи і т.д.) і його ускладнень (ультразвукова обробка діабетичних виразок, підкорений кабінет для діабетиків Ангіографічнийознака контроль і корекція прохідності магістральних судин) і багато інших новаторські впровадження. Наших пацієнтів очікує висококваліфікований досвідчений і турботливий медичний персонал, впорядковані палати стаціонарних відділень на 1-4 ліжок у парковій зоні міста (Червоний хутір), нова поліклініка з діагностичним лабораторним комплексом у центрі міста (Печерськ).
Два головних напрямки роботи Центру - науковий і лікувальний - тісно пов'язані і доповнюють один одного. Центр налічує 9 наукових відділів (ендокринної хірургії, клінічної ендокринології, профілактики та лікування цукрового діабету, ендокринної гінекології, дитячої ендокринології, ендокринної патоморфології, клінічної та експериментальної трасплантології, лабораторію імунології) і клінічні відділення - відділення ендокринної хірургії, загальної ендокринної патології, анестезіології та інтенсивної терапії, функціональної та ультразвукової діагностики, морфології і цитології, рентгенографії та ендоваскулярної хірургії, клінічна, біохімічна і гормональна лабораторії), в яких розробляються і впроваджуються в практику світові та вітчизняні методи лікування. Кадровий потенціал Центру спирається на 6 докторів і 18 кандидатів медичних наук, лікарів ендокринологів і хірургів вищої та першої кваліфікаційної категорії.
У Центрі відкрито спеціалізований Вчена рада з захисту кандидатських і докторських дисертацій зі спеціальності "ендокринологія". У Центрі проходять навчання аспіранти зі спеціальності "ендокринологія" та "хірургія". За останні роки підготовлено 14 кандидатів медичних наук, 1 доктор медичних наук; виконується 6 кандидатських і 3 докторські роботи.
У Центрі вперше в Україні почали проведення курсів спеціалізації та тематичного удосконалення по напрямах "ендокринна хірургія", "ендокринологія", "діабетологія", "діабетична стопа", "ендокринна патоморфологія і цитологія" по ліцензії МОН України.
Центр є засновником і видавцем унікального науково-практичного періодичного видання - журналу "Клінічна ендокринологія та ендокринна хірургія", що найбільшою мірою сприяє поширенню передових поглядів на професійні медичні проблеми. Наш журнал розповсюджується за прогресивною і демократичної схемою - безкоштовна адресна розсилка по попередньому замовленню фахівців або установ.

Фахівці

Ендокринолог

Спеціалісти

Ендокринолог, Хірург, Анестезіолог, Цитолог, Лаборант, Функціональна діагностика, Спеціаліст УЗД, Дієтолог, Гастроентеролог, Гінеколог, Педіатр

Відгуки про Український Центр Ендокринної Хірургії (УНПЦЕО,ТЕОіТ) - поліклініка

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук