Медичний порталУстановиКиївЛікувально-діагностичний центрУкраїнський лікувально-діагностичний центр
Український лікувально-діагностичний центр

Український лікувально-діагностичний центр

Лікувально-діагностичний центр , Денний стаціонар, Лабораторія

вул. Микільсько-Слобідська, 6в , Київ, Київська область
Пн-Пт: 8.30 – 20.00 Сб: 10.00 – 18.00
+38 (044) 492-34-81
+38 (044) 492-34-82
+38 (044) 492-34-83
Fax: +38 (044) 492-34-80
Family-doctor@uldc.com.ua
Сховати карту

Про установу

Український лікувально-діагностичний цент - багатопрофільна медична клініка, яка надає комплексні медичні послуги мешканцям Києва та регіонів України.
Наш підрозділ, "Центр сімейної медицини УЛДЦ", надає повний комплекс амбулаторної медичної допомоги: консультації сімейного лікаря та лікарів-спеціалістів; інструментальні дослідження (УЗД, ЕКГ та ін); організовує денний стаціонар, а при необхідності - стаціонар на дому.
Ось уже 20 років ми проводимо лабораторні дослідження. З використанням передового обладнання ми виконуємо більше 400 видів тестів. А, маючи партнерські зв'язки з провідним західноєвропейськими лабораторіями, ми можемо запропонувати нашим пацієнтам практично необмежений асортимент лабораторних досліджень.
Вакцинація проти інфекційних захворювань ("дитячі інфекції", гепатити, грип та ін) - один з пріоритетних напрямків нашої діяльності.
Наші досягнення:
Висококваліфікований персонал
За 20 років ми створили команду професіоналів-однодумців, яка виховує кваліфікованих приймачів і залучає до співпраці провідних фахівців з різних галузей медицини.
Серед наших співробітників лікарі першої та вищої категорії, кандидати та доктори медичних наук, доценти і професори з наукових центрів м. Києва.
Всі лікарі компанії кваліфіковані досвідчені, упевнені в собі фахівці, постійно вдосконалюють себе, шляхом участі у конференціях, семінарах, використовують у своїй роботі сучасні методи лікування.
Сучасне обладнання
Наш центр оснащений новітньою європейською апаратурою для діагностики та лікування найбільш складних захворювань.
Всі прилади і реактиви мають сертифікати УкрЦСМ та МОЗ України.
Сучасне діагностичне обладнання дозволяє швидко і якісно виконувати широкий комплекс лабораторних, інструментальних, функціональних досліджень.

Спеціалісти

Алерголог, Венеролог, Гастроентеролог, Гінеколог, Дерматолог, Імунолог, Кардіолог, Масажист, Невролог, Спеціаліст МРТ, Функціональна діагностика

Відгуки про Український лікувально-діагностичний центр

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук