Медичний порталУстановиКиївМедичний центрУкраїнський інститут сексології та андрології
Український інститут сексології та андрології

Український інститут сексології та андрології

Медичний центр , Науково-дослідний інститут, Лікарня, Поліклінка

вул. Юрія Коцюбинського, 9а, корпус № 2, 3 поверх , Київ, Київська область
+38 (044) 486-58-87

Fax: +38 (044) 486-53-36
Sexology@sexology.kiev.ua
Головний лікар
Нуриманов Камиль Раисович
Сховати карту

Про установу

Український інститут сексології та андрології (УІСА) - це те, що ви чекаєте від високоякісного медичного сервісу, це місце, де Вам допоможуть розібратися з вашими інтимними проблемами і запобігти появі нових. У нашій клініці Ваше здоров'я і душевну рівновагу стає нашою турботою. УІСА має власний стаціонар з сучасними палатами люкс і напівлюкс (одно-і двомісні) на базі Інституту урології АМН України. Колектив інституту - це провідні фахівці в області сексології, андрології, гінекології, урології та хірургії (кандидати і доктори медичних наук).

Наша наукова і лікувальна діяльність спрямована на надання і вдосконалення медичної допомоги при сексуальних розладах і захворюваннях статевої сфери у чоловіків, жінок і дітей (дитяча андрологія), безплідді у шлюбі і лікуванні інфекції, діагностики інфекційних захворювань. На базі УІСА є сучасна діагностична апаратура для проведення оцінки статевої функції, лабораторних і клінічних аналізів, УЗД-діагностики.

Велика увага приділяється сексуальному й репродуктивному здоров'ю чоловіка. В Інституті детально вивчаються порушення ерекції, сім'явивергання, статевого потягу, а також причини чоловічого безпліддя. Лікування проводиться з урахуванням світового досвіду, для обміну яким співробітники Інституту регулярно відвідують міжнародні конференції і з'їзди.

У роботі УІСА особлива увага приділяється питанням сексуального здоров'я жінок. Оцінка сексуальної активності жінок проводиться нами в контексті з біологічними, психоемоційними, національними, релігійними, культурними особливостями суспільства і сім'ї пацієнтки. Ми дозволяємо розкрити внутрішній потенціал жінки для досягнення гармонії в сексуальних відносинах, самоствердження в особистому плані, та надаємо допомогу при сексуальних дисфункціях:

 •     порушенні статевого потягу;
 •     порушенні збудження;
 •     порушенні при досягненні оргазму;
 •     больових відчуттях, дискомфорті при статевої близькості.

В Інституті накопичений великий досвід проведення хірургічного лікування. Проводяться унікальні операції при сексуальної патології:

 •     відновлення ерекції статевого члена (ендофаллопротезірованіе);
 •     реконструкція сім'явивідних шляхів при чоловічому безплідді;
 •     лікування вродженого і набутого (хвороба Пейроні) викривлення статевого члена;
 •     хірургічна стеріалізація.


Крім того, в Інституті проводяться урологічні операції найвищої складності.

У УІСА надається кваліфікована гінекологічна допомога, відповідна світовим стандартам, як в амбулаторних умовах, так і в умовах спеціалізованого стаціанара. Висококваліфіковані акушери-гінекологи УІСА проводять оперативне лікування при різних захворюваннях жіночих статевих органів:

 •     пухлинах матки (фіброміома, аденоміоз);
 •     пухлинах придатків (кісти і кістоми);
 •     ендометріозі;
 •     поліпах цервікального каналу та ендометрію;
 •     опущенні стінок піхви;
 •     випаданні матки;
 •     реконструктивно-відновлювальні операції при непрохідності маткових труб;
 •     перев'язка маткових труб за бажанням жінки.


У УІСА активно використовуються сучасні методи мікрохірургії та пластичної хірургії при виконанні косметологічних операціях на зовнішніх статевих органах, при Гіменопластика. Перебування в стаціонарі в умовах підвищеної комфортності рекомендується пацієнтам, які отримують як консервативне, так і хірургічне лікування.

Для наших пацієнтів завжди існує гнучка система знижок!

Ми чекаємо на Вас і будемо раді зробити так, щоб відвідування нашої клініки носили профілактичний характер.

Відгуки про Український інститут сексології та андрології

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук