Медичний порталУстановиКиївГромадські медичні організаціїУкраїнська Ендодонтична Асоціація
Українська Ендодонтична Асоціація

Українська Ендодонтична Асоціація

Громадські медичні організації

вул. П. Лумумби, 21/407 , Київ, Київська область
+38 (044) 537-20-24
Fax: +38 (044) 528-60-29
sodevcom@ukr.net
Сховати карту

Про установу

В стоматологічному світі України відбулася цікава подія – вперше організована нова громадська професійна  організація : «Українська Ендодонтична Асоціація» (УЕА).

          Що послужило поштовхом до її створення? Всім стоматологам відомий факт – в останні два десятиліття в світовій стоматології відбулися революційні зміни, які докорінним чином змінили обличчя спеціальності та саме головне, якість стоматологічної допомоги населенню. Якщо оцінювати ці досягнення по окремим професійним напрямкам, можливо, самі суттєві зміни торкнулись ендодонтії. Технічна та технологічна довершеність матеріально – технічної бази, розробка та впровадження в практику нових матеріалів, технічних приладів, надало змін у традиційних концептуальних підходах в ендодонтії. Тому у світовій стоматології закріпилась тенденція до виділення ендодонтії до вузькоспеціалізованого профільного напрямку, появи у багатьох країнах спеціальності лікаря-стоматолога-эндодонтиста. Ці тенденції в розвитку в розвитку сучасної ендодонтії активно обговорювались на другому з’їзді Асоціації стоматологів України, в результаті чого було прийнято рішення про створення Української Ендодонтичної Асоціації.

          Сьогодні завершений організаційний період створення цього громадського професійного об’єднання.

          Які цілі та завдання Української Ендодонтичної Асоціації? Вони широкі та різноманітні. Коротко про деякі напрямки її діяльності.

-          Допомога державним органам охорони здоров’я в реформуванні стоматології, а саме головне, створенні законодавчої бази. Цей напрямок роботи містить у собі такі важливі питання, як вдосконалення організації надання ендодонтичної допомоги населенню, та вдосконалення нормативно-правової бази, функціонування цієї вузької галузі в реальних економічних умовах. Для практичного лікаря  ми повинні розробити стандарти ендодонтичного лікування, що відповідають світовим стандартам ендодонтії.

-          Інформаційно-освітня діяльність. Асоціація  ставить перед собою завдання значно розширити шляхи своєчасного інформування лікарів про новітні досягнення ендодонтії у світі, навчання новим технологіям. Шляхи вирішення цих завдань дуже різноманітні: поява нових інформаційних, науково-практичних видань, вдосконалення роботи навчальних центрів, вдосконалення системи атестації лікарів та ін. Хочу з радістю повідомити всім, хто цікавиться ендодонтією, про появу в Україні першої ластівки, несущої практичному лікарю світові новинки ендодонтії – російськомовне видання журналу «Ендодонтична практика».

-          Розширення наукових досліджень в ендодонтії. Для реалізації найважливіших завдань Асоціації створений фаховий науковий комітет, основною метою діяльності якого являється аналіз сучасних наукових розробок в ендододонтії , тісний зв’язок  з науковим  школами в Україні, розробка рекомендацій для впровадження в практику. Планується проведення щорічних наукових конференцій, щоквартальних «круглих столів» з обговоренням дискусійних та суперечливих питань ендодонтії.

-          На мій погляд дуже важливою стороною діяльності Асоціації – це інтеграція в міжнародне ендодонтичне співтовариство. Така співпраця дозволить українським лікарям знайомитися з досягненнями в ендодонтіїї з перших вуст, бути на передових позиціях, та в кінцевому рахунку, вдосконалювати свою практику на благо пацієнта. УЕА вже два роки є дійсним членом Міжнародної Федерації Ендодонтичний Асоціацій (IFEA).

-          Українська Ендодонтична Асоціація відкрита для всіх, хто займається ендодонтією. Ми запрошуємо у наші ряди наукових робітників, лікарів, викладачів, ми сподіваємось на партнерську співпрацю з представниками в Україні ведучих світових виробників ендодонтичної продукції.

 

Ласкаво просимо до УЕА!

 

Президент УЕА, професор Антоніна Політун.

Фахівці

Стоматолог

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Українська Ендодонтична Асоціація

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук