Медичний порталУстановиКиївГромадські медичні організаціїУкраїнська асоціація нейрохірургів
Українська асоціація нейрохірургів

Українська асоціація нейрохірургів

Громадські медичні організації

вул. Мануїльського, 32 , Київ, Київська область
+38 (044) 216-41-59
Fax: +38 (044) 483-95-73
uan.office@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Українська Асоціація Нейрохірургів (УАН) є незалежною самоврядною всеукраїнською громадською організацією.
Асоціація об'єднує на добровільних засадах лікарів-нейрохірургів та лікарів суміжних спеціальностей, які займаються практичною діяльністю, а також науковою і педагогічною роботою.

Основною метою діяльності Асоціації є сприяння розвитку наукових і практичних проблем в галузі нейрохірургії, захист законних інтересів членів Асоціації, сприяння зростанню професіоналізму українських спеціалістів шляхом підвищення їх кваліфікації до рівня міжнародних вимог за допомогою розповсюдження власного досвіду та тісного всебічного контакту з нейрохірургами інших країн світу, що має привести до офіційного визнання українських спеціалістів та їх кваліфікаційних посвідчень за кордоном.

Українська Асоціація Нейрохірургів (УАН) заснована 26 листопада 1993 р у Києві на I з’їзді нейрохірургів України. Зареєстрована Міністерством юстиції України 19 січня 1994 р. (свідоцтво про реєстрацію за № 533).

На 11-ому Міжнародному Конгресі нейрохірургів, який відбувся в липні 1997 року в м.Амстердамі, Українська Асоціація Нейрохірургів була прийнята до Європейської Асоціації.нейрохірургічних товариств (European Association Neurosurgical Societies — EANS) та Всесвітньої федерації нейрохірургічних товариств (World Federation Neurosurgical Societies — WFNS). Тобто, українські нейрохірурги, які чи не першими з країн СНД створили свою спільноту за принципами, притаманними спілкам медиків і науковців Заходу, увійшли на рівних до іх товариства.

УАН об’єднує 688 нейрохірургів у 32 осередках (за даними на 01.11.2010 р.).

З 1993 р. під егідою УАН відбулися один міжнародний з’їзд, чотири з’їзди нейрохірургів України, 15 науково-практичних конференцій та 6 семінарів-нарад обласних нейрохірургів України.

Фахівці

Нейрохірург

Спеціалісти

Нейрохірург

Відгуки про Українська асоціація нейрохірургів

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук