Медичний порталУстановиОдесаГромадські медичні організаціїТовариство офтальмологів України
Товариство офтальмологів України

Товариство офтальмологів України

Громадські медичні організації

Французький бульвар, 49/51 , Одеса, Одеська область
+38 (048) 776-04-35
Fax: +38 (0482) 63-62-30
Сховати карту

Про установу

Товариство офтальмологів України (ТОУ) є незалежною самоврядною всеукраїнською громадською організацією. Товариство офтальмологів України здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, чинного законодавства та Статуту.

Товариство офтальмологів України об'єднує на добровільних засадах лікарів-офтальмологів і лікарів суміжних спеціальностей, що займаються практичною діяльністю, а також наукової та педагогічної роботою.

Тісно співпрацюючи з різними державними установами, громадськими організаціями, підприємствами, товариствами, як в Україні, так і за кордоном, з питань, що відносяться до статутної діяльності, Товариство офтальмологів України спирається на творчу ініціативу і активність своїх членів.

Основною метою діяльності Товариства офтальмологів України є сприяння розвитку наукових і практичних проблем в галузі офтальмології, захист законних інтересів членів Товариства, сприяння зростанню професіоналізму українських фахівців шляхом підвищення їх кваліфікації до рівня міжнародних вимог за допомогою поширення власного досвіду і тісного всебічного контакту з офтальмологами інших країн світу, що має привести до офіційного визнання українських фахівців та їх кваліфікаційних посвідчень за кордоном.

Спеціалісти

Офтальмолог (окуліст)

Відгуки про Товариство офтальмологів України

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук