Медичний порталУстановиСумиКлінікаСумська клініка лазерної медицини
Сумська клініка лазерної медицини

Сумська клініка лазерної медицини

Клініка

вул. Воскресенська, 1 , Суми, Сумська область
Пн-Пт. 8.00-19.00, Сб: 8.00-14.00
+38 (0542) 79-97-99
+38 (099) 944-99-09
laser.sumy@gmail.com
Сховати карту

Про установу

ХХI століття вважається століттям сучасних лазерних технологій в медицині . Починаючи від повсюдно поширених методик зовнішнього застосування низькоінтенсивного терапевтичного лазера для лікування всіх типів запалення і до ексклюзивних методик внутрішньовенної лазеротерапії для впливу на весь процес відновлення захисних механізмів людського організму в цілому.

Протягом 40 років практика використання лазерів довела свою абсолютну надійність і безпеку , а також такі незаперечні переваги використання лазерних апаратів перед традиційними методами лікування , як відсутність вікових обмежень , алергічних реакцій та ускладнень . Саме тому лазерні технології стрімко розвиваються , удосконалюються і знаходять все більшу популярність , як у фахівців , так і у пацієнтів усього світу .

Сумська клініка лазерної медицини надає медичні послуги в лікуванні широкого кола захворювань з використанням сучасних методів лазеротерапії. Досвід клініки , накопичений в роботі з сотнями пацієнтів , дозволяє з упевненістю говорити про високу ефективність лазеротерапії.

Чому саме " клинка " ? Тому, що у нас представлені абсолютно всі методи підведення лазерної енергії - ми пропонуємо комплексне лікування. Лікування ведеться не тільки лазерами а й медикаментозно .

У нашій клініці Ви можете отримати консультації професорів , доцентів , кандидатів медичних наук , провідних фахівців у галузі лікування терапевтичних та хірургічних хвороб , пройти діагностичне ультразвукове та лабораторне дослідження на інноваційному обладнанні , отримати курсове лікування .

Відгуки про Сумська клініка лазерної медицини

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук