Страхова група "ТАС"

Страхова компанія

пр. Шевченка, 8А , Одеса, Одеська область
+38 (0482) 718-52-42
+38 (0482) 718-52-43
Сховати карту

Про установу

Кожна людина прагне до впевненості у завтрашньому дні, до стабільності в житті, потребує гарантованого захисту і підтримки в скрутну хвилину. Забезпечити такий захист - головна мета Страхової Групи "ТАС"

Наша компанія працює в Україні з жовтня 1998 року і є частиною потужної Інвестиційно-фінансової групи, до якої також належить ряд фінансових, торгових і промислових структур.

Сьогодні Приватне акціонерне товариство "Страхова Група« ТАС »(далі - СГ "ТАС") входить до десятки лідерів вітчизняного страхування, демонструючи стабільно високі фінансові результати. Удосконалюючи методи ведення бізнесу, СГ "ТАС" постійно працює над поліпшенням якості предоставялемих послуг.

Надійність СГ "ТАС" гарантована не тільки статутним капіталом, який забезпечений резервним фондом, а й діючим механізмом перестрахування великих ризиків. Компанія працює з провідними перестрахувальниками світу.

СГ "ТАС" є одним із засновників і членом Української федерації страхування, повним членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, Асоціації суднобудівників України, Європейської бізнес асоціації, Української будівельної асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців, Бюро кредитних історій.

СГ "ТАС" має розгалужену регіональну мережу: 28 регіональних дирекцій і філій, 350 центрів продажів, де працюють близько 1200 штатних фахівців і більше 3000 страхових агентів, що діють по всій території України.

СГ "ТАС" - універсальний страховик, який пропонує споживачам понад 80 страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування. Продукти сформовані в комплексні страхові програми, відповідно до яких кожен клієнт - юридична або фізична особа - може застрахувати свої ризики як окремо, так і в комплексі.

СГ "ТАС" має ліцензії Держфінпослуг України на здійснення 29 видів страхування, з них 16 - у формі добровільного, і 13 - у формі обов'язкового. На сьогоднішній день СГ "ТАС" є одним з лідерів ринку за страховими виплатами.

Передовий менеджмент, сучасні методи ведення бізнесу, нові технології та професійний колектив гарантують впевненість у майбутньому, захист і спокій нашим клієнтам.

Спеціалісти

Страховий агент

Відгуки про Страхова група "ТАС"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук