Медичний порталУстановиДонецькСтоматологіяСтоматологія "Вектор"
Стоматологія Вектор

Стоматологія "Вектор"

Стоматологія

вул. Левицького, 29 , Донецьк, Донецька область
+38 (062) 348-72-92,
+38 (062) 311-28-26
kudinova-tatyana@mail.ru
Сховати карту

Про установу

Впевнений у собі і доброзичливий чоловік пізнається по широкій посмішці. Щира посмішка - це здорові і красиві зуби, які допомагає зберегти і відновити сімейна стоматологія "Вектор" (Донецьк). Будь-які косметичні дефекти або проблеми зі здоров'ям зубів легко виправляються в нашій стоматології "Вектор" з мінімумом незручностей, повертаючи вам можливість сміливо сміятися від душі. Довіра до лікарів і здоров'я наших клієнтів є наочним показником бездоганної репутації стоматології на Левицького та кваліфікації її фахівців.

Сімейна стоматологія "Вектор" надає послуги з профілактики та лікування захворювань зубів, виправлення косметичних дефектів, відновленню зубного ряду шляхом протезування або імплантації.

Стоматологія "Вектор" виділяється новим обладнанням, досвідченими стоматологами всіх напрямів і уважним ставленням до кожного клієнта. Незначне незручність, про який розповість клієнт, буде ретельно діагностовано для підбору оптимального варіанту усунення проблеми.

Лікування карієсу і пародонтиту - найбільш часта причина звернення до стоматолога. Перша стадія захворювання завжди проходить непомітно, і тільки регулярний візит до лікаря може захистити від розвитку хвороби без неприємних відчуттів. Лікування завжди було дорожче профілактики, тому краще своєчасно проходити профілактичний огляд, ніж витрачатися на дорогі процедури згодом. Стоматологія "Вектор" (Донецьк) запрошує усміхнених пацієнтів на діагностичний огляд, профілактичні процедури або усунення зубних проблем.

Дитяча стоматологія на Левицького відома лікарями, до яких маленькі відвідувачі не бояться заходити знову. Стоматолог, який працює з дітьми, щиро любить своїх пацієнтів і перетворює звичайний візит в цікаву гру. Карієс молочних зубів - найпоширеніше захворювання, яке розвивається у дітей.

Даремно батьки відмовляються від своєчасного лікування молочних зубів. Карієс руйнує молочний зуб і може перешкодити нормальному формуванню корінного зуба. Тканини молочних зубів ще м'які і легко уражаються мікроорганізмами, які виробляють кислоти, що руйнують емаль.

Дитячі зубки мають не до кінця сформувалися фіссури - глибокі щілини на жувальній поверхні далеких зубів. Саме з них починається розвиток хвороб як у дітей, так і у дорослих. Шкідливі мікроби легко проникають в фіссури, недоступні для зубної щітки, і руйнують зуб зсередини. Стоматологія "Вектор" пропонує ефективну і безболісну герметизацію зубів - заповнення глибоких фиссур Силантьєв. Текучий розчин легко проникає в ямки зубів, роблячи їх недоступними для дії кислот, а значить, полегшуючи щоденне чищення і захищаючи від карієсу.

Скол зуба - прикрий і несподіваний косметичний дефект, який у більшості випадків усувається за один візит до стоматолога. Якісний винир у вигляді накладки кріпиться на пошкоджений зуб за допомогою спеціального цементу, роблячи його практично не відрізнятись від здорових сусідів. Перед установкою винира або вкладки в стоматології "Вектор" проводиться обстеження зуба, після чого приймається рішення безпосередньої установки накладки або ж попереднього очищення від запаленої зубної тканини.

Втрата зуба з якихось причин мимоволі викликає адаптивну деформацію щелепи. Щоб уникнути негативних наслідків, сімейна стоматологія "Вектор" рекомендує установку імплантатів або протезів. Пацієнт завжди може вибрати альтернативний варіант лікування, а лікар підбере матеріали і форму з урахуванням індивідуальних його особливостей.

Стоматологія на Левицького - це повний штат кваліфікованих лікарів, напрямних свої зусилля на підтримку і відновлення здоров'я зубів своїх пацієнтів і завжди готових дати їм грамотні і докладні консультації.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "Вектор"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук