Медичний порталУстановиЛуганськСтоматологіяСтоматологія "Успіх"
Стоматологія Успіх

Стоматологія "Успіх"

Стоматологія

кв. Сонячний, 26/1 , Луганськ, Луганська область
Пн-Пт: 9.00 – 18.00, Сб: 9:00 – 14:00
+38 (0642) 41-06-19
+38 (050) 930-14-41
Головний лікар
Живага Виталий Владимирович
Сховати карту

Про установу

Протягом 7 років в Луганську для Вас працює стоматологія "Успіх".

Стоматологія "Успіх" одна з перших акредитованих стоматологічних клінік, має ліцензоване право на всі види медичних послуг для дорослого населення.

Основою нашої роботи є коректність і увагу до пацієнта, комплексний професійний підхід до проблеми. Лікування починається з обов'язкового огляду та консультації. Розуміємо бажання кожного і пропонуємо тільки індивідуальне лікування.

При відвідуванні стоматології Вас зустріне компетентний Адміністратор, підкаже питання, що цікавлять, заздалегідь нагадає про наступному прийомі.

У стоматології зібрано унікальний колектив лікарів і зубних техніків, кожен з яких має вузьку спеціалізацію, що гарантує високу якість лікування. Велика увага приділяється розвитку і тренінгам персоналу, так як тільки постійне удосконалення, відстеження всіх останніх тенденцій і досвід в стратегічному плануванні дає нам можливість здійснювати ефективне лікування.

Асистент лікаря стоматолога володіє великим досвідом у наданні якісних стоматологічних послуг, тому прийом ведеться в 4 руки, що значно скорочує час перебування пацієнта в кріслі.

Для забезпечення якісного та безпечного лікування стоматологія оснащена сучасним діагностичним обладнанням, таким як візіограф, інтраоральні камери, нові стоматологічні установки з моніторами для візуалізації лікування. На прийомі у лікаря Ви зможете побачити анімовані графічні презентації за всіма видами пропонованого лікування-від гігієни порожнини рота до імплантації. Це допоможе Вам отримати більш повну і наочну інформацію про процесі лікування.

Застосування сучасних технологій і співпраця з провідними фірмами виробниками стоматологічної продукції дозволяють забезпечити широкий вибір методів лікування.

Безпека лікування забезпечується за рахунок використання новітнього стерилізаційного обладнання, автоклава, сухожарові шафи, засобів і технологій обробки інструментарію.

Репутація і робота стоматології перевірена часом!

Відгуки про Стоматологія "Успіх"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук