Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологія "УКДЕНТ"
Стоматологія УКДЕНТ

Стоматологія "УКДЕНТ"

Стоматологія , Дитяча клініка

Бессарабська площа, 2 , Київ, Київська область
понеділок-п'ятниця: 10.00 - 19.00 субота: 10.00 - 15.00
tchin@batyevka.net
Сховати карту

Про установу

Стоматологія "УКДЕНТ" - людяна стоматологія, і це дійсно так! Вже 20 років клініка надає свої послуги на ринку Києва. Ми були одними з тих, хто в чіслекабінет перших створив приватну стоматологію, відійшовши від "совкових" методів роботи і перейшли на сучасний рівень лікування стоматологічних проблем. За цей час ми встигли стати "сімейної клінікою", наші пацієнти, їхні родини ростуть разом з нами. Впровадження передових технологій у нас відбувається з самого початку нашої роботи. І як результат - красиві посмішки, відмінне здоров'я зубів, а значить і всього організму. У нас немає реклами по радіо, телебаченню та ін мас медіа, але весь цей час ми успішно працюємо, адже наша реклама - це пацієнти. Які ж переваги нашої клініки:

    
Клініка розташована в самому центрі Києва, в історичній будівлі Бессарабського ринку столиці.

    
У стоматологічній клініці "УКДЕНТ" Вам нададуть всі види терапевтичних, ортопедичних стоматологічних послуг, починаючи від простої пломби і закінчуючи складними металокерамічними і цирконієвими конструкціями. Виробляється дитячий прийом, виявляються профілактичні та діагностичні заходи.

    
У клініці працюють досвідчені фахівці, які пройшли стажування в кращих навчальних центрах.

    
Всі види послуг клініки ліцензовані.

    
Для пацієнтів передбачена безготівкова і готівкова форма оплати, середні ціни.

    
Можливість лікування "по страховці".

    
На надані стоматологічні послуги надається гарантія.

    
Стоматологічна клініка "УКДЕНТ" успішно працює на ринку стоматологічних послуг з 1993р

        
Керівництво по пошуку стоматолога

        
У Вас проблема стоматологічного характеру і Ви в пошуках лікаря. Ви хочете, щоб Вам попався найкращий лікар, і, щоб після лікування не довелося "викладати вилікувані зуби на полицю"?
        
Не існує розподілу лікарів на "хороших" і "поганих". Іноді в "богом забутої" поліклініці зустрічаються кваліфіковані лікарі, а в дуже відомій "крутий" клініці - "неумейка". Часто буває навпаки. Професіоналізм доктора не залежить від категорії клініки, кількість лікарських помилок так само не залежить від місця лікування. Жоден лікар від помилок не застрахований, у одних їх більше, в інших менше. Вік доктора також не впливає на його роботу. Часто доводиться зустрічатися з докторами "у віці", - начебто з великим досвідом роботи, а методи і підходи до роботи залишаються застарілими, а ті, хто пропрацювали всього 5 - 10 років виявляються набагато досвідченіше і вміло, так як весь час працюють над собою , удосконалюючи себе на стоматологічному терені. Місце роботи доктора, статус клініки (приватна, районна) так само не має принципового значення. Важлива не клініка, а сам доктор! І нехай у цій клініці немає обладнання останнього покоління, працювати доктору допомагають його знання і досвід, адже лікує Вас не обладнання, а людина!
        
Доктора треба шукати, питаючи у знайомих, друзів, родичів і т. д.. Треба послухати відгуки про це доктора, побачити його роботи. Знайте, що найкраща реклама доктору - це рекомендація!.
        
Чи не вважайте, що висока ціна - це запорука якості. На жаль, це не завжди так. Всі стоматологи зараз працюють на хорошому імпортному обладнанні і з хорошими матеріалами. Вибирайте "золоту середину" - саме в таких клініках і кабінетах працюють професіонали - люди, які оцінюють свою працю і знання, а не назви і статус. Віддавайте перевагу тим клінікам і кабінетах, які вже працюють тривалий термін (не менше п'яти років). Якщо Ви зупините свій вибір на якомусь стоматолога, відчуєте, що це Ваш Доктор, і тоді однією проблемою у вашому житті стане менше.
        
Якщо Ви звернулися до стоматолога в приватному кабінеті, то ставлення до Вас буде дещо іншого рівня, ніж у "районці". Тут доктора зацікавлені в гідному відношенні і якісній роботі. Тут доктор буде уважним до Вас і Вашої проблеми, буде коректним і ввічливим.
        
Але для того, щоб налагодити хороші відносини з доктором, потрібно і вести себе відповідно. Перед візитом до лікаря потрібно згадати про гігієну: почисть зуби, не курити, не приймати алкоголь. Перш, ніж зайти в кабінет, потрібно зняти верхній одяг. Звертатися з доктором потрібно ввічливо і дипломатично. Уважно слухати питання доктора і відповідати на них якомога точніше і коротше, перед лікуванням розповісти про перенесені захворювання, алергічних реакціях. Слід уважно розглянути план лікування, його варіанти. Також слід дотримуватися рекомендацій лікаря, виконувати їх за всіма правилами: "так як приписав лікар". Не варто торгуватися про ціну, Ви не на ринку. Якщо не подобається ціна - попрощайтеся і йдіть. На прийом слід приходити вчасно, якщо з якихось причин не виходить з'явитися - треба попередити про це лікаря завчасно. Поважайте доктора і його час. І найголовніше - довіряйте своєму лікарю! Всіх вам благ!

        
З повагою, стоматологія "УКДЕНТ".

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "УКДЕНТ"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук