Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологія "Супрем"
Стоматологія Супрем

Стоматологія "Супрем"

Стоматологія

вул.Толстого Льва, 51/102 , Київ, Київська область
Пт-Пт: 9.00 - 20.00 Сб: 9.00 - 18.00 Нд: 9.00 - 15.00
+38 (044) 235-07-54
+38 (044) 235-16-09
+38 (044) 235-67-90
suprem.dent@mail.ru
Сховати карту

Про установу

Медичний центр стоматологічна клініка "СУПРЕМ" надає стоматологічні послуги більше 15 років, з 1996 року. Клініка розташована в серці Києва на вул. Льва Толстого 51/102, з хорошою розв'язкою і парковкою для автомобілів.
Враховуючи високі вимоги пацієнтів, нами була створена не просто кілька стоматологічних кабінетів, а клініка, до складу якої входять:
4 стоматологічних кабінети
зуботехнічна лабораторія.

Персонал медичного центру в роботі використовує сучасні технології та обладнання. У роботі лікарі застосовують коффердам, композитні пломбувальні матеріали світлового затвердіння, які дозволяють створювати пломби або реставрації коронкової частини зуба будь-якого ступеня складності. Використовуються сучасні інструменти та матеріали, стеклоїономерниє цементи. У ендодонтичному лікуванні лікарі застосовують ренген діагностику, апекс-локатор, ендомотор, і сучасний інструментарій, такий як протейпери, профайли, нітіфлекси.

Лікарі клініки постійно підвищують свій професійний рівень, відвідують різні навчальні семінари та конференції, після проходження яких, діляться своїми знаннями та набутим досвідом зі своїми колегами на зборах.

У плані профілактики основних стоматологічних захворювань лікарями клініки проводиться санітарно-гігієнічне навчання пацієнтів, особливо дітей. Таке навчання проводиться в 100% випадків, при зверненні пацієнта в нашу клініку. Висвітлюються найрізноманітніші питання, з профілактики та лікування стоматологічних захворювань, а також заповнення дефектів зубного ряду ортопедичними конструкціями.

Медичний центр співпрацює з багатьма страховими компаніями та асистентами, виявляється стоматологічна допомога пацієнтам, що мають медичні страхові поліси компаній, перелік яких ви можете знайти на сторінці нашого сайту, або дізнатися за телефоном.

Основну увагу ми хочемо акцентувати на те, що кожному пацієнтові ми розробляємо та пропонуємо індивідуальну методику стоматологічного лікування, і кілька варіантів протезування з урахуванням вимог і можливостей безпосередньо самого пацієнта.

Відгуки про Стоматологія "Супрем"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук