Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологія "Стоматологічна Династія"
Стоматологія Стоматологічна Династія

Стоматологія "Стоматологічна Династія"

Стоматологія , Косметологія

вул. Княжий Затон, 16 Д , Київ, Київська область
Пн-Пт: 9.00 - 20.00 Сб: 9.00 - 17.00 - з можливістю продовження робочого дня Вс: за попереднім записом
+38 (044) 536-95-66
+38 (095) 389-15-77
Сховати карту
Філії:

Про установу

Мережа клінік "Стоматологічна ДИНАСТІЯ" створена спеціально для надання Вам чудової можливості отримати посмішку Вашої мрії.

У наших клініках працює династія стоматологів, які займаються всіма видами стоматологічних послуг. Доктора поєднують у своїй роботі досвід минулого і технологічні нововведення сьогодення. Першочергове завдання для нас - це турбота про зручність пацієнтів і високої кваліфікації наших співробітників.

Ми постійно стежимо за новинками світових технологій в стоматології, завдяки цьому спектр наших послуг постійно розширюється, і ми маємо можливість реалізувати фантазії пацієнтів про здорову усмішці.

Все обладнання клінік мережі "Стоматологічна династія" відповідає європейським стандартам якості. Дантисти постійно впроваджують новітні технології в усі види послуг, що надаються.

Якість та гарантії нашого обслуговування дозволяють нашій мережі брати участь у програмах медичного страхування і надавати лікування за страховими полісами.

У нашій мережі працюють стоматологи, що мають багаторічний досвід роботи в приватній стоматології. Лікарі передають досвід і майстерність із покоління в покоління, проходять курси та тренінги, беруть участь у конференціях і семінарах. Адже головний плюс будь стоматологічної клініки - це її професійні доктора.

Атмосфера кожної з клінік нашої мережі дозволяє забути страхи про стоматологічному лікуванні, розслабитися, відчути професіоналізм і комфорт від кожного відвідування.

Наша мережа постійно розвивається і прагне зробити все для зручності своїх пацієнтів.

Спеціалісти

Стоматолог, Косметолог

Відгуки про Стоматологія "Стоматологічна Династія"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук