Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологія "Стоматолог Анатолій Ждан"
Стоматологія Стоматолог Анатолій Ждан

Стоматологія "Стоматолог Анатолій Ждан"

Стоматологія

вул. О.Довженка, 8 , Київ, Київська область
zhdan-anatolii@mail.ru
Головний лікар
Анатолий Ждан
Сховати карту

Про установу

За допомогою декількох простих кроків , ви потрапите в затишний стоматологічний кабінет , де зубні проблеми будуть виправлені протягом короткого і комфортного візиту. Кваліфікований фахівець надасть вам допомогу , використовуючи обладнання та стоматологічні матеріали світового класу. Не соромтеся задавати питання , дзвоніть нам або пишіть . Ми завжди готові відповісти на Ваші питання і допомогти Вам.

Сьогодні практично всі стоматології пропонують нові технології , більш досконале обладнання і новітні матеріали. Однак , головним у лікуванні зубів завжди залишається і буде залишатися не обладнання , що не інтер'єр , а лікар стоматолог .

Наша стоматологія - це надійне і безболісне лікування зубів і пародонтозу. Це довговічні пломби , стоматологічна хірургія , зручні " зубні мости" і " зубні коронки " , вініри і зубні протези із сучасних матеріалів. Наша стоматологія - це і художня реставрація і відбілювання зубів. У підсумку , наша стоматологія - це здоров'я , спокій , красива посмішка і гарний настрій.

Одне з безперечних переваг нашої стоматології - місце розташування . Близькість до транспортних магістралей - проспект Перемоги , Шулявський шляхопровід , вулиця Вадима Гетьмана , Дегтярівська , - створює додаткові зручності для наших пацієнтів (адреса та карта проїзду ) . Для наших пацієнтів , що пересуваються пішки , ми в 3-5 хвилинах ходьби від метро Шулявська . Для автомобілістів - зручна і простора парковка біля будівлі .

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "Стоматолог Анатолій Ждан"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук