Медичний порталУстановиДонецькСтоматологіяСтоматологія "Стома"

Стоматологія "Стома"

Стоматологія

пр. Офіцерський, 69 Г , Донецьк, Донецька область
Пн-Нд: 9.00 - 18.00
+38 (0622) 53-40-13
Сховати карту

Про установу

Стоматологічна клініка "Стома" радує пацієнтів чудовими фахівцями-хірургами, які допомагають своїм пацієнтам вирішити проблеми зубного болю. Для цього в клініці застосовується найрізноманітніше лікування, починаючи від простого пломбування і закінчуючи імплантацією зубів навіть у найскладніших випадках. Такому досягненню сприяє наявність у клініці новітніх комп'ютерних технологій.

Серед інших послуг стоматології виділяється лікування зубів, хірургічна і терапевтична стоматологія та мікропротезування.

Щодня в стоматологічній клініці Стома прийом ведуть кваліфіковані фахівці, які можуть похвалитися великим стажем роботи. Все лікування проводиться за допомогою найсучаснішого обладнання та препаратів, які бездоганно зарекомендували себе на практиці.

Усім тим, хто мріє про яскравою білосніжну усмішку і підшукує медичний заклад, який зможе задовольнити всі запити, слід звернути свій погляд на стоматологічну клініку Стома. Адже вона є еталоном бездоганної якості в поєднанні з високою оперативністю лікування.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "Стома"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук