Медичний порталУстановиЧеркасиСтоматологіяСтоматологія Соболевського
Стоматологія Соболевського

Стоматологія Соболевського

Стоматологія

бул.Шевченка, 150 , Черкаси, Черкаська область
Пн-Пт: 9.00- 18.00, Сб: 9.00- 13.00
+38 (0472)50-02-02,
+38 (0472)32-25-32
sdoktors@yandex.ru
Сховати карту

Про установу

Наша стоматологія розташована в тихому центрі Черкас , на розі бульвару Шевченка і вулиці Пушкіна! Ми готові надати Вам будь-яку стоматологічну допомогу на найвищому професійному рівні , використовуючи найсучасніше обладнання , матеріали і технології від кращих світових виробників.

Знайомство з стоматологією пропонуємо почати з приймальні, де Вас завжди привітно зустрінуть адміністратори , запропонують каву , чай , а також розкажуть Вам про всі пропоновані нами послуги, ознайомлять з технологіями і просто допоможуть розібратися у всіх заплутаних коридорах під назвою стоматологія . Адміністратор завжди знайде зручний Вам час для розширеної консультації доктора , де Ви зможете за допомогою відеороликів , мультимедіа і фотографій ознайомитися з пропонованим Вам лікуванням. Гордістю стоматології є стенд з дипломами та сертифікатами , що підтверджують рівень нашої підготовки , а також право на проведення всіх лікувальних і хірургічних маніпуляцій , які Вам будуть запропоновані. Ми гарантуємо Вам : безпека , якість , і високий професіоналізм проведеного втручання!

 Не всі стоматологічні кабінети в Черкасах піклуються про своїх клієнтів , як ми. У нас працюють програми " Антиснід " і " Антигепатит " . Якість стерилізації контролює комп'ютер та індикатори , а всі стерильні пакети відкриваються в присутності пацієнта . Встановлені нами у всіх приміщеннях стоматологічні установки запобігають перехресне інфікування пацієнтів. Основна частина використовуваних інструментів одноразова. Решта інструментів проходять повний цикл дезінфекції та стерилізації за допомогою сучасного обладнання . Відмінною особливістю нашої стоматології є надання великого обсягу хірургічної допомоги дозволеної в амбулаторних умовах (такий асортимент послуг ніякі стоматологічні кабінети в Черкасах крім нас не пропонують ), все втручання проводяться в окремій сертифікованої операційної , а нев звичайному кабінеті зі змішаним прийомом. Поряд з вилученнями зубів будь-якої складності , ми пропонуємо своїм пацієнтам також і відновлюють операції , як: імплантація , аугментація кісткова і тканинна , клаптеві операції і т.д.

Імплантація - це вживлення в кісткову тканину пацієнта титанового стрижня ( імпланта ) , на який надалі буде одягнена коронка , нічим не отличимая від сусідніх зубів. У своїй практиці ми використовуємо декілька систем імплантів . Основними з яких є системи Alpha- Bio , MIS - виробництва Ізраїль , Direct ( США ) , Euroteknika ( Франція ) і брендовий система Ankylos виробництва Німеччини . Імпланти Ankylos мають довічну гарантію від фірми виробника іcert.jpg сервіс в будь-якій країні світу . Імплант входить до п'ятірки кращих світових виробників і випускається більше двадцяти років , маючи велику наукову базу спостережень .

Використовуючи імплантацію , ми можемо відновити один або кілька відсутніх зубів без травматизації сусідніх . Дуже часто ми відновлюємо пацієнтам функцію і естетику навіть при повній відсутності всіх зубів . При необхідності нарощування обсягу кісткової тканини ми запропонуємо Вам методики , які дають високий результат в максимально стислі терміни. Імплантація дозволить Вам повернути відсутні зуби , на дуже тривалий термін , а головне це буде непомітно для оточуючих , адже понад 98 % опитаних пацієнтів сприймають імпланти як своє рідне. А всі негативні відгуки про імплантацію пов'язані з тим , що пацієнти погоджуються на установку імплантів сумнівної якості і виробництва.

Наша стоматологія пропонує Вам також лікування та протезування будь-яких складнощів з використанням стоматологічного мікроскопа Carl Zeiss. Найкращі високоестетичні і максимально міцні реставраційні матеріали дозволять відновити втрачену частину зубів дуже надійно , а головне на тривалий час. При протезуванні особливу увагу ми надаємо таким складовим - як оклюзія і естетика , що дозволяє не тільки досягти красивого результату , а й відновити втрачену функцію із заповненням дефекту фонетики , положення суглобів , що особливо важливо при протезуванні пацієнтів із зміною форми прикусу або положення зубів. Основним критерієм , при виборі методу лікування кожного окремо - взятого пацієнта , для нас служить ваша індивідуальна ситуація. Звернувшись в нашу стоматологію , Ви гарантовано отримаєте те лікування, яке буде не тільки відповідати всім вимогам сучасної медицини , а й буде обгрунтовано атравматично , довгостроковим і економічно виправданим.

Тільки у нас в стоматології встановлений комп'ютерний томограф Planmeca3D .

Стоматологія Соболевського - найкраще місце для лікування та протезування зубів в Черкасах.

Фахівці

Стоматолог

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія Соболевського

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук