Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологія "Серго"
Стоматологія Серго

Стоматологія "Серго"

Стоматологія , Дитяча клініка

вул. Матеюка Миколи, 2 , Київ, Київська область
понеділок-неділя: 9.00 - 21.00
+38 (044) 227-26-43
av@sergo.kiev.ua
Сховати карту

Про установу

У нашій клініці з комфортабельними кабінетами, оснащеними сучасним обладнанням та діагностичною апаратурою, проходять курс лікування як дорослі, так і діти. Психологічно розслабитися для успішного лікування допомагають доброзичливість і високий професіоналізм колективу, що працює як «одна сім'я».

Прийом ведуть кваліфіковані лікарі, які застосовують сучасні методи лікування, технології та матеріали провідних виробників світу (Німеччини, Франції, США, Японії та ін

Пріоритетним напрямком у діяльності клініки є профілактика стоматологічних захворювань, яка проводиться за спеціальними програмами, індивідуально, з урахуванням особливостей стану порожнини рота кожного пацієнта. Кожен звернувся проходить комплексне обстеження. За допомогою інтраоральної камери лікар бачить «недоступні» ділянки зубів і ставить точний діагноз, безпомилково вибирає метод і засоби лікування. Після діагностики складається докладний план лікування, з урахуванням побажань пацієнта.

Вітчизняні та зарубіжні стоматологи рекомендують перед лікуванням провести ретельну професійну гігієну порожнини рота. Зняття зубних відкладень проводиться за допомогою найсучаснішої технології ультразвуку.

Досвідчені лікарі гігієністи і пародонтологи підберуть для Вас зубну пасту і щітку, визначать метод чищення зубів, порадять додаткові засоби гігієни порожнини рота. Навіть про якості жувальних гумок отримаєте пораду!

У клініці «Серго» розроблена програма профілактики і лікування захворювань пародонтиту із застосуванням нетрадиційних методів, включаючи гомеопатію і лазеротерапію. За рекомендацією лікуючого лікаря пацієнти самостійно застосовують фторвмісні препарати (засоби для полоскання порожнини рота, зубні пасти і гелі), що сприяє зменшенню ризику захворювань на 20-50%. Своєчасне звернення до лікаря (не рідше 2-х разів на рік) з профілактичною метою забезпечує значне зниження захворюваності (зокрема у дітей до 99%). Дотримання правил особистої гігієни порожнини рота за рекомендаціями лікуючого лікаря знижує ризик розвитку вторинного карієсу в зоні прилягання пломби до стінки зуба на половину і збільшує терміни придатності пломби в два рази.

Не поспішайте видаляти зуби! Різноманіття вибору пломбувального матеріалу з використанням светоотверждаємих композитів (5-6 поколінь) і новітні технології дозволяють відновлювати «безнадійні» зуби шляхом естетичної реставрації. І не лякайтеся такої вкрай неприємною в минулому операції як видалення нерва! Сьогодні це абсолютно безболісний процес. Повна анестезія досягається шляхом підбору виду анестетика в залежності від віку пацієнта та його стану здоров'я. А застосування технології вимірювання довжини кореневого каналу за допомогою апекс-локатора, коли лікар на екрані комп'ютера бачить відстань до верхівкового отвору аж до десятих міліметра, дозволяє уникнути додаткового рентгенообследованія. Пломбування каналів здійснюється із застосуванням гутаперчевих штифтів і під контролем радіовізіографа. при цьому використовується програма «Анти-СНІД» та «Анти-гепатит» з використанням одноразового інструментарію.

Багато захворювань зубів призводять до утворення осередків хронічної інфекції кісткової тканини. У клініці висококваліфіковані лікарі-хірурги безболісно відновлюють зруйновану кістку із збереженням хворого зуба. А якщо Ви не ризикуєте вдаватися до знімного протезування, чому б не подумати про такий ефективному методі відновлення втрачених зубів як імплантація. Отримавши професійну консультацію, Ви зможете вибрати найбільш вірне рішення.

При необхідності протезування фахівці використовують керамічні маси від провідних фірм-виробників, а унікальні технології дозволяють зробити дуже красиві і довговічні зуби. Виконуються всі види протезування, з урахуванням побажань і пацієнта.

Сучасний, поважаючий себе людина бажає мати здоров'я і естетично красиві зуби. Виправити прикус у будь-якому віці допоможе наш ортодонт. При цьому використовуються незнімні «брекети» - металеві, керамічні, сапфірові, позолочені, різнокольорові і новинка в Києві ми перші хто ставить брекет - систему Інкогніто.

Особливий підхід - до дітей. Дизайн дитячого відділення, привітний прийом, дозволяють подолати боязнь перед лікарем. Дитячі стоматологи успішно проводять будь-яке лікування зубів абсолютно безболісно.

Привертають пацієнтів і сімейні, економічні тарифи з гнучкою системою знижок.

У нашій клініці висококваліфікован

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "Серго"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук