Медичний порталУстановиДонецькСтоматологіяСтоматологія "Profi-Dental"
Стоматологія  Profi-Dental

Стоматологія "Profi-Dental"

Стоматологія

вул. Університетська, 95 , Донецьк, Донецька область
+38 (062) 345-14-34
+38 (099) 319-08-34
office@profi-dental.com
Сховати карту

Про установу

Стоматологія Profi-Dental утворена в 2001 році. Ми пишаємося, що за роки роботи допомогли тисячам пацієнтам, в особі яких знайшли нових друзів!

Ось уже протягом 10 років наш дружний професійний колектив успішно знаходить підхід до пацієнтів і вирішення всіх стоматологічних проблем. Ми раді допомогти кожному і знаємо як це зробити!

Стоматологія Profi-Dental відповідає всім вимогам якісної стоматологічної допомоги, маючи при цьому адекватну цінову політику.

Ми не стоїмо на місці і йдемо в ногу з сучасними стоматологічними тенденціями. Це проявляється як у виборі матеріалів та інструментів, так і в постійному прагненні досягти професійної досконалості. Однак, як сказав Сальвадор Далі: "Не бійся досконалості - ти ніколи його не досягнеш!", А поки ми можемо з упевненістю пообіцяти вам, що ніколи не зупинимося на шляху пізнання і підвищення нашого професіоналізму! Щоб не бути голослівними, ми співпрацюємо, переймаємо і ділимося досвідом не лише з українськими колегами, а й з французькими, ізраїльськими та лондонськими клініками і пишаємося тим, що наша якість і підхід не тільки не поступається закордонним вимогам, а й викликає захоплення у наших закордонних колег: "Je vous admire", doc. Philippe, Avignon, France

Стоматологія Profi-Dental надає весь спектр стоматологічних послуг:

-Ортопедичне лікування;

-Терапевтичне лікування;

-Дентальная імплантація;

-Естетична реставрація;

-Лазерне відбілювання зубів.

Profi-dental: Професіоналізм і якість. І цим все сказано!

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "Profi-Dental"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук