Медичний порталУстановиДонецькСтоматологіяСтоматологія "Примадент"
Стоматологія Примадент

Стоматологія "Примадент"

Стоматологія

вул. Челюскінців, 167 , Донецьк, Донецька область
+38 (062) 389-18-38,
+38 (062) 337-85-00
+38 (099) 060-35-99
PrimaDentStomat@mail.ru
Сховати карту

Про установу

Ті часи, коли візит до стоматолога обіцяв пацієнтові кілька годин вельми неприємних відчуттів, на щастя, залишилися в далекому минулому. Сьогодні лікування зубів стає не тільки безболісним, але і вельми приємним процесом. Дійсно, хіба може не радувати здорова усмішка, що виблискує рівним рядом білосніжних зубів?

Такого результату добитися зовсім не складно. Для цього достатньо записатися на прийом в стоматологічну клініку "Примадент", пройти діагностику і курс лікування зубів. Кращі фахівці в галузі стоматології, найсучасніше обладнання, якісні лікарські препарати - все це забезпечує швидке і безболісне лікування. Будь процедура, будь то відбілювання або протезування зубів, проводиться на найвищому якісному рівні з тим, щоб будь-який, навіть найвибагливіший пацієнт залишився задоволеним.

Незалежно від того, в якій саме послузі потребує пацієнт, в стоматології "Примадент" він може розраховувати на найвищу якість її надання. Відбілювання зубів або художня реставрація, лікування зубів, або протезування зубів, або виправлення прикусу, імплантація зубів або лікування будь-яких стоматологічних захворювань - всі ці та інші процедури будуть проведені з використанням новітніх технологій в стоматології професійними лікарями.

Комплексне лікування зубів - саме такий підхід практикується фахівцями стоматології "Примадент". При цьому стоматологи, що працюють в клініці, особливе значення надають профілактиці можливих захворювань, адже будь-яке з них набагато простіше попередити, ніж вилікувати. Індивідуальний підхід до кожного клієнта - ще один з основних принципів роботи клініки "Примадент". Встановлюючи з кожним пацієнтом теплі стосунки, стоматологи клініки не тільки здійснюють лікування зубів, але і підказують пацієнтові, які саме процедури йому краще пройти, щоб зберегти свою посмішку здоровою і красивою.

Стоматологічна клініка - місце, де кожному "стражденному" буде надана необхідна допомога. Це раніше лікування зубів для більшості з нас асоціювалося з безмежними стражданнями і нестерпним болем. А стоматологію багато хто з нас відвідували лише з необхідності позбутися від нестерпного зубного болю.

Сьогодні стоматологія "Примадент" - це не тільки заклад, де допоможуть вилікувати зуби і позбутися від зубного болю, а й місце, де кожному пацієнту буде надано персональну увагу, психологічна підтримка, пропонується повний комплекс стоматологічних послуг з лікування зубів. А саме лікування зубів вже давно позбулося своєї негативної і невід'ємною боку - відчуття дискомфорту і болю.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "Примадент"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук