Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологія "ОлГріс"
Стоматологія ОлГріс

Стоматологія "ОлГріс"

Стоматологія

Харківське шосе, 150/15 , Київ, Київська область
понеділок-неділя: 8.00 - 21.00
+38 (044) 560-63-12
dentist@olgris.kiev.ua
Сховати карту

Про установу

 Якщо вас турбують проблеми, пов’язані зі станом зубів, завжди раді надати вам необхідну допомогу та лікування в чудовій київській клініці стоматології «ОЛГРІС».
    До ваших послуг – сучасні лікувальні технології та обладнання, стоматологічні матеріали провідних виробників і головне – досвідчені лікарі, в тому числі з досвідом роботи за кордоном.
     В клініці виконуються: лікування, всі види сучасного протезування, реставрація, декоративне оздоблення зубів, а також ортодонтичне лікування (виправлення зубного ряду) та імплантація.
    Розцінки на стоматологічні роботи – в розумних межах. Ми робимо все, аби зробити їх якомога більш доступними, але такими, які забезпечують високу якість стоматологічних матеріалів.

    В «Олгрісі» діє система знижок – для обслуговування родин, для постійних клієнтів та в залежності від обсягу послуг, що надаються.
    Менеджери нададуть вам необхідні пояснення та консультації щодо вартості та організації послуг у повній відповідності з правами та обов’язками пацієнтів і клініки, встановленими згідно законодавства України.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "ОлГріс"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук