Медичний порталУстановиДонецькСтоматологіяСтоматологія "Мірадент"
Стоматологія Мірадент

Стоматологія "Мірадент"

Стоматологія

пр-т Миру, 2 , Донецьк, Донецька область
Пн-Пт: 8.00-18.00, Сб: 8.00-16.00
+38 (062) 381-18-24
+38 (050) 696-47-70
Сховати карту

Про установу

Стоматологія МІРАДЕНТ заснована в м. Донецьку в 2001 році на базі сучасного обладнання для лікування та діагностики, передових технологій і високого рівня стоматологічних послуг. Розташована клініка в центрі м. Донецька на пр-ті Миру 2.

Основною метою створення стоматологічної клініки МІРАДЕНТ є надання кваліфікованої стоматологічної допомоги пацієнтам. Запорука успішної роботи стоматологічного кабінету в професіоналізмі, комплексній діагностиці та лікуванні, в індивідуальному підході до кожного клієнта.

Колектив стоматології МІРАДЕНТ являє собою групу висококваліфікованих фахівців з досвідом роботи від 5 до 20 років: лікарі вищої та першої категорії, що спеціалізуються в таких областях як терапевтична стоматологія, ортопедична стоматологія, ендодонтія, асистенти і медсестер.

Основними принципами діяльності стоматологічної клініки МІРАДЕНТ є: постановка правильного діагнозу, здійснення професійного лікування та організація профілактичних заходів для пацієнтів, довірче ставлення до кожного пацієнта, комфортна обстановка і увага персоналу, компетентність фахівців та їх відповідальне ставлення до кожної виконаної маніпуляції, постійне оновлення матеріально-технічної бази та удосконалення знань і навичок.

У клініці МІРАДЕНТ ведеться терапевтичний, ендодонтичний, ортопедичний прийом пацієнтів, а також успішно використовується галогенное відбілювання, яке має велику перевагу перед традиційним. У нашій стоматології Ви можете отримати весь спектр стоматологічних послуг на найвищому рівні: безболісне лікування карієсу, естетична реставрація зубів, відбілювання, профілактичне чищення зубів, лікування захворювань пародонту, ендодонтичне лікування зубів, ортопедичне лікування.

Багаторічний досвід роботи співробітників стоматології МІРАДЕНТ показує, що до 80% відвідувачів, отримавши першу консультацію в нашій клініці, стали нашими постійними пацієнтами завдяки високій якості надаваних послуг, доступними цінами і серйозному відношенню до питань медичної профілактики. Важливим, котрі володіють пацієнтів фактором є сумлінне виконання санітарно-гігієнічних норм і вимог: основна маса матеріалів та інструментарію - одноразового використання, інструментарій для багаторазового використання проходить багаторазову предстерілізaціонную обробку сучасними дезінфекційними засобами і кілька видів стерилізації.

Стоматологічну клініку МІРАДЕНТ варто відвідати навіть за відсутності гострої потреби в стоматологічної допомоги з метою отримання консультації лікаря і безкоштовного комплексного профогляду. Пацієнт може отримати попередню інформацію про послуги та їх вартість у адміністратора клініки, а також попередньо записатися на огляд, консультацію чи лікування до лікаря відповідної спеціальності як по телефону, так і особисто.

Перед прийомом, пацієнт заповнює стоматологічну карту і угоду з клінікою на проведення лікування (ендодонтичного, терапевтичного, ортопедичного, косметичного). У стоматологічній карті фіксуються гарантійні зобов'язання клініки перед пацієнтом. Стоматологія МІРАДЕНТ пропонує своїм клієнтам різні варіанти оплати послуг: готівковий і безготівковий розрахунок (прямі платежі через страхові компанії).

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "Мірадент"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук