Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологія "Медіна"
Стоматологія Медіна

Стоматологія "Медіна"

Стоматологія

вул. Предславинська, 39, оф. 10 , Київ, Київська область
+38 (044) 529-41-87
+38 (044) 522-87-29
Сховати карту
Філії:
Стоматологія "Медіна"
вул.Раїси Окіпної, 10 А

Про установу

"Медіна" - це сучасна стоматологічна клініка, яка була заснована в 2001 році. Одним з основних завдань клініки є бажання допомогти людям знайти красиву і здорову усмішку. У нашій клініці Ви зможете отримати консультацію та лікування у кваліфікованих докторів.

Клініка "Медіна" надає широкий ряд ортодонтичних послуг. Для досягнення найбільш вдалого результату в області ортодонтії ми застосовуємо передові технології, мікроімпланти для опори. Використовуємо функціональну апаратуру, лінгвальні брекети "Incognito".

У нас застосовуються сучасні методи лікування, використовуються матеріали, централізовано закуповуються у провідних західних виробників, ведеться чіткий контроль за термінами і умовами зберігання, що дозволяє добитися високої якості лікування. Персонал клініки суворо стежить за дотриманням стерильності.

Одним з ексклюзивних видів стоматологічних послуг є лікування і нормалізація функції скронево-нижньощелепного суглоба, у тому числі після неправильного протезування.

Наші фахівці зуміють знайти індивідуальний підхід до Вашим малюкам. Підберуть найбільш прийнятний і щадний метод лікування. Чи не налякавши і не заподіявши болю, допоможуть подружитися з необхідним в житті доктором - стоматологом.

У клініці проводиться лікування зубів каріозного і не каріозного походження, відновлення різних деффектов твердих тканин зубів, а також відновлення цілісності зубних рядів шляхом простого та складного протезування, протезування на імплантатах. Відновити разрушившиеся або втрачені зуби допоможуть методи прямих і непрямих реставрацій, мікропротези на скловолокні, безметалеві конструкції на основі цирконію, шинування і хірургічні операції, які є альтернативою, що дає можливість вирішити проблему кожного звернувся до нас пацієнта.

Наші адміністратори запишуть Вас на прийом у зручний для Вас час, а лікарі за допомогою сучасного обладнання проведуть низку необхідних діагностичних процедур, які допоможуть вибрати найбільш оптимальне лікування. Телефонуйте та приходьте до нас. Адже здорова і красива посмішка є запорукою гарного настрою і додає впевненості в собі. Ласкаво просимо в клініку "Медіна"!

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "Медіна"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук