Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологія "Мedeko"
Стоматологія Мedeko

Стоматологія "Мedeko"

Стоматологія

вул. Ломоносова, 34/1а , Київ, Київська область
+38 (044) 259-91-93
+38 (044) 259-92-05
Сховати карту

Про установу

Багатьом знайомий страх перед відвідуванням лікаря-стоматолога. Заснований він, перш за все, на особистому досвіді людини при попередніх візитах до стоматолога і пов'язаний з хворобливими відчуттями при лікуванні зубів, імплантації, протезуванні, лікуванням карієсу або маніпуляціями з виправлення прикусу або нерівного зубного ряду (ортодонтія), постановки брекет-систем, у тому числі і лінгвальних (невидимих) брекетів, та інших процедур проводяться в стоматологічних клініках.

Всі досягнення сучасної стоматології направлені якраз на те, щоб зробити всі процедури лікування, імплантації, протезування, відбілювання зубів і постановки брекет-систем (ортодонтія) безболісними. Не останню роль відіграє ціна стоматології. Навіть у столиці України - Києві ціни на стоматологію дуже демократичні. А співвідношення ціни і якості в нашій клініці - краще серед стоматологічних клінік не лише Києва, а й України.

У клініці "MEDEKO" все спрямовано на те, щоб допомогти пацієнтові подолати душевний дискомфорт перед відвідинами стоматолога.

Основні послуги надаються в нашій стоматологічній клініці:

• Комплексна діагностика порожнини рота з складанням плану лікування;
• Протезування зубів із застосуванням сучасних матеріалів і конструкцій;
• Професійна гігієна порожнини рота;
• Лікування захворювань ясен;
• Лікування карієсу та його ускладнень;
• Естетична реставрація зубів;
• Видалення зубів без болю;
• Виправлення прикусу у дітей та дорослих.

На сьогоднішній день далеко не всі стоматологічні клініки можуть похвалитися таким арсеналом сучасного обладнання з діагностики та лікування зубів,
як стоматологічна клініка «MEDEKO». Стоматологія "MEDEKO" оснащена новітнім, якісним обладнанням. Наші стоматологи застосовують кращі матеріали та ефективні знеболювальні засобів у лікуванні зубів. Клініка «MEDEKO» може запропонувати найвищу якість лікування зубів, протезування, ортодонтії (брекет-системи), відбілювання та ін А високооснащених хірургія в стоматологічній клініці "MEDEKO" дозволяє вирішити найскладніші питання з імплантації та інші хірургічні операції в стоматології.

Не залежно від міста, пацієнти клінік "MEDEKO" отримують повний спектр послуг стоматології на найвищому уровне.Весь можете записатися на безкоштовну консультацію до наших фахівців і отримати не лише якісне обслуговування, а й вирішити питання по стоматології і ціну на будь-який цікавить вид роботи.

Ваші здорові зуби і гарний настрій - стимули роботи наших стоматологів.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "Мedeko"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук