Медичний порталУстановиМиколаївСтоматологіяСтоматологія "Мальва"
Стоматологія Мальва

Стоматологія "Мальва"

Стоматологія

пр-т Жовтневий, 34/1 , Миколаїв, Миколаївська область
Пн-Пт: 8.00 -20.00, Сб: 8.00 - 14.00
+38 (0512) 443205

+38 (067)279-10-04,
+38 (063)977-35-54,
+38 (099)538-33-25
Головний лікар
Дабижа Елена Владимировна
Сховати карту

Про установу

Великий Леонардо Да Вінчі казав : "Немає такого некрасивого особи, яка б не виправлялося посмішкою" . Геніальне спостереження ! Але дивними властивостями і мало не чарівною силою володіє виключно красива посмішка . Так якою ж вона має бути - сліпучої , чарівною .... Як би ми її не охарактеризували перш за все вона повинна бути показником здоров'я людини , а це - рівні, білі , міцні зуби . Вони дозволять вам відчувати себе впевненіше і бути істинним "двигуном" вашого успіху . Адже здоров'я - це краса , а краса в свою чергу - це обов'язкова умова успіху і в соціальному середовищі і в особистому житті. Красиві зуби стали невід'ємною частиною іміджу благополучного людини , одним з показників освіченості та інтелігентності , а також загального здоров'я.

Однак , дійсно красива усмішка не таке часте явище. Якщо вона не дана від природи , то буде потрібна допомога фахівців . І часто здорова і красива посмішка - це результат роботи цілої групи стоматологів. І таких фахівців ви знайдете в нашій клініці. Це узгоджена , дисциплінована та творча команда однодумців , які в своїй роботі використовують сучасні методи лікування та протезування. Наші лікарі постійно вдосконалюють і підвищують свій кваліфікаційний рівень. Девіз стоматологічної клініки " Мальва " - це " Естетика в дрібницях ! " і ця естетика проявляється в усьому - в інтер'єрі клініки , в медичній формі і найголовніше - в роботі. Адже робота стоматолога те саме що роботи ювеліра . Ми цінуємо і любимо наших пацієнтів , адже з багатьма з них ми йдемо рука об руку вже протягом багатьох років. Ми готові надати вам висококваліфіковані стоматологічні послуги .

Ваша посмішка завжди з вами , її не втратити , не забути вдома, вона ніколи не знеціниться . Красива посмішка - одне з найприбутковіших вкладень Ваших коштів . Посміхайтеся частіше, і світ відповість вам тим же! Бажаю всім побільше приводів для щирої , гарної посмішки !

Відгуки про Стоматологія "Мальва"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук