Стоматологія ЛОТ

Стоматологія "ЛОТ"

Стоматологія

пр-т Леніна, 216 , Запоріжжя, Запорізька область
+38 (061) 212-83-77
Сховати карту

Про установу

Стоматологічна клініка "ЛОТ" - це незмінна якість та високий рівень послуг.

У Запоріжжі існує велика кількість кабінетів, але тільки стоматологія "ЛОТ" надає широкий спектр послуг, починаючи від діагностики захворювань зубів і ясен до протезування, причому всі роботи виконуються безпосередньо на базі нашої клініки.

Клініка "ЛОТ" - це команда досвідчених фахівців, які допоможуть вам у вирішенні будь-якої проблеми, що стосується хвороб зубів, відновлення і протезування.

Ми використовуємо новітнє діагностичне обладнання фірми Planmeca, що є світовим лідером у своїй галузі. Більшу частину діагностичних процедур робить тільки наша стоматологія, причому чимала частина пацієнтів надходить до нас з інших клінік.

У нашому розпорядженні власна Зуботехнічеськая лабораторія, завдяки чому "ЛОТ" стоматологія має можливість відстежувати якість всіх виробів. Це дає нам можливість співпрацювати з багатьма клініками. Також стоматологія пропонує дуже помірні ціни та високий рівень якості. Всі роботи виконуються в найкоротші терміни, що вигідно виділяє нас серед багатьох клінік.

"ЛОТ" - це унікальна стоматологія в Запоріжжі. Ми працюємо для Вас з 1999 року, і за цей час встигли зібрати злагоджену команду фахівців.

Звернувшись до нас, ви зможете оцінити високий професіоналізм нашого персоналу і отримати всі необхідні послуги.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "ЛОТ"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук