Медичний порталУстановиМаріупольСтоматологіяСтоматологія "КОМФОРТ Dent"
Стоматологія КОМФОРТ Dent

Стоматологія "КОМФОРТ Dent"

Стоматологія

пр-т Металургів, 84 Б , Маріуполь, Донецька область
Пн-Пт: 9:00 - 19:00
+38 (098) 010-19-83
arazdobarov@yandex.ru
Сховати карту

Про установу

В стоматологічній клініці "КОМФОРТ ДЕНТ" приділяють особливу увагу відновленню зубів і проводять цю процедуру якісно і безболезненно.Специалисты в області стоматології стверджують, що важко знайти людину зрілого віку з ідеально здоровими зубами. Щоб допомогти пацієнтам знайти гарну посмішку, нам все частіше доводиться вдаватися до процедури відновлення зубів. Відновлення необхідно тоді, коли є повністю або частково зруйнований зуб, якій необхідно повернути колишній вигляд. Процедура ця важлива і відповідальна, тому відновленням зубів займаються кращі лікарі стоматологи - ортопеди, і стоматологи - терапевти.

Основним показанням до проведення відновлення зубів є необхідність корекції естетичних параметрів зуба, наявність карієсу, некаріозних уражень, дефектів, деформації або порушення цілісності зуба. В результаті пацієнт знаходить здорові зуби, повертає естетичний зовнішній вигляд всього зубного ряду і набуває красиву посмішку.

У своїй практиці, в залежності від ступеня ушкодження, ми використовуємо різні методи відновлення повністю або частково зруйнованих зубів. Невеликі дефекти на нефункциональной поверхні можна відновити терапевтично - пломбой.Остальные реставрації проводяться ортопедичним шляхом, при відсутності зуба - хірургічним.

Завданням лікаря стоматолога - ортопеда є відновлення і протезування зубів незнімними або знімними протезами, а також, корекція зовнішнього вигляду зубів, вирівнювання деформацій або аномалій зубощелепної ділянки за допомогою вінірів.

Лікар стоматолог - хірург проводить зубозберігаючі операції, а у разі повної або часткової втрати зуба створює умови для відновлення колишнього вигляду за допомогою імплантатів.

Лікар - стоматолог-терапевт за показаннями проводить відновлення всіх груп зубів за рахунок естетичної реставрації.

Стоматологічна клініка "КОМФОРТ ДЕНТ" пропонує своїм пацієнтам кращу висококваліфіковану допомогу у відновленні зубів різними методами .Пациенты нашої клініки, завдяки якісній діагностиці, умілим рукам хороших лікарів, сучасним устаткуванням і прогресивними технологіями лікування, отримують можливість якісно відновити зуби, а разом з тим знайти упевненість в собі, відновити жувальні функції і отримати можливість повноцінно харчуватися (в тому числі, свіжими овочами або грубою їжею). Відновлені зуби ні за зовнішнім виглядом, ні по функціональності нічим не відрізняються від природних здорових зубів.

У нашій роботі - важливо почути побажання пацієнта. Фактично, пацієнт використовує досвід і знання лікаря для досягнення якихось своїх цілей! Гарантія на стоматологічну конструкцію (коронку або міст) -один рік, як і на будь-яку іншу стоматологічну послугу! Такий термін гарантії рекомендований Міністерством охорони Здоров'я України і ми дотримуємося даних рекомендацій!

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "КОМФОРТ Dent"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук