Медичний порталУстановиСевастопольСтоматологіяСтоматологія "Клініка доктора Малькової"
Стоматологія Клініка доктора Малькової

Стоматологія "Клініка доктора Малькової"

Стоматологія

пр-т Генерала Острякова, 45 , Севастополь, Крим
+38 (0692) 47-74-77
+38 (098) 086-27-55
+38 (050) 605-53-83
emjuen@i.ua
Головний лікар
Л.И. Малькова
Сховати карту

Про установу

► У нашій клініці вас зустрінуть лікарі стоматологи - учні і послідовники МАЕСТРО СТОМАТОЛОГІЇ доктора РАДЛИНСКОГО С.В., найсучасніша техніка і якісні препарати від світових виробників.

► Ми надаємо весь комплекс стоматологічних послуг - ультразвукова чистка та полірування зубів, профілактика карієсу, художня та естетична реставрація з індивідуальним підходом, ендодонтичне лікування, відбілювання, лікування тканин пародонту та слизової оболонки порожнини рота, протезування , виправлення прикусу. У нас ви зможете виконати лікування, видалення зубів, поставити коронки і вініри.

► Клініка доктора Малькової укомплектована всім необхідним обладнанням для надання сучасних високотехнологічних послуг. Піклуючись про Вашу безпеку, в клініці передбачено застосування радіовізіографа, при використанні якого доза опромінення порівняно знижена порівняно з рентгенапаратів; всі інструменти та матеріали стерилізують в індивідуальних запаяних пакетах, які розкриваються перед початком роботи з пацієнтом та в його присутності.

► Невід'ємною частиною медичної документації є договір на надання платних медичних послуг, один примірник якого видається на руки пацієнту.

► По закінченні на більшість робіт видається гарантійний талон.

► Стоматологічні послуги клініки доктора Малькової - це і реставрація зубів на найвищому рівні, і зубне протезування. Наші пломби не випадають, так як використовуються пломбувальні матеріали та адгезивні системи останнього покоління світових виробників.

► Надання швидкої стоматологічної допомоги - один із пріоритетних напрямків подальшого розвитку нашої діяльності. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта - це професійне вирішення будь-якої проблеми стоматологічного характеру, можливість записатись на зручний для вас час, а також перенести прийом, якщо вам вибраний годину надалі здасться незручним для відвідування.

► Як правило, прийом ведеться за попереднім записом, але ніхто з наших пацієнтів не може поскаржитись, що його не взяли з гострим болем або в разі форс-мажорної ситуації. Фахівці клініки можуть, якщо потрібно пацієнтові, прийти на роботу і рано вранці і пізно ввечері, в вихідні та святкові дні.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "Клініка доктора Малькової"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук