Стоматологія Katan Dent

Стоматологія "Katan Dent"

Стоматологія

вул. Карла Лібкнехта, 15 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
+38 (056) 785-34-94
+38 (067) 539-29-19
dnepr@katandent.com.ua
Сховати карту
Філії:
Стоматологія "Katan Dent"
вул. Калиновая, 70

Про установу

Якщо Ви досі впевнені , що лікування у стоматолога обов'язково супроводжується болем і масою неприємних вражень , то глибоко помиляєтеся. Саме подібні омани сприяють тому , що серед всіх захворювань , властивих людині , стоматологічна патологія займає провідні позіціі.Современная стоматологія гарантує пацієнтам безболісне проведення всіх етапів лікування та протезування зубів , адже до послуг фахівців найновіші розробки безпечних та ефективних анестетиків. Матеріали , які застосовуються для пломбування зубів , виготовлення зубних протезів та художньої реставрації пошкоджень зубів , відрізняються високою міцністю , довговічністю і можливістю підбору кольорової гами в тон до решти зубам пацієнта. Таким чином вдається досягти високого естетичного та практичного ефекту лікування і протезування зубів.

Сучасна стоматологія так само пропонує пацієнтам унікальну можливість комфортного і надійного виправлення дефектів розташування зубів в зубному ряду і порушень прикусу. Лікування ясен за допомогою новітніх розробок стоматологічної науки - так само сприяє збереженню Вашого привабливого зовнішнього вигляду і можливості безперешкодного спілкування з оточуючими. Професійне чищення зубів і відбілювання за допомогою новітніх революційних технологій дозволяють додати за одну годину виняткову білизну і блиск Вашим зубам .

Вагомий внесок у розвиток сучасної стоматології внесло створення стоматологічних імплантатів , що дозволяють відновлювати зруйновані зуби без необхідності впливу на сусідні здорові зуби і ризику розвитку алергічних реакцій і відторгнення матеріалу.

Відгуки про Стоматологія "Katan Dent"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук