Медичний порталУстановиДонецькСтоматологіяСтоматологія "Імідж-Дент"
Стоматологія Імідж-Дент

Стоматологія "Імідж-Дент"

Стоматологія

пр-т Ілліча, 76 , Донецьк, Донецька область
Пн-Пт: 9.00 - 19.00, Сб: 9.00 - 14.00
+38 (062) 386-97-38
+38 (050) 052-02-72
mail@image-dent.com.ua
Сховати карту

Про установу

Стоматологічний центр "Імідж-дент" здійснює професійну стоматологічну допомогу, починаючи з 2010 року. Фахівці центру - це висококваліфіковані стоматологи, кожен з яких має сертифікати і з завидною постійністю проходять курси з найактуальніших технологіям лікування в області стоматології. Фахівці нашої клініки - члени Асоціації стоматологів України.

Стоматологічний центр обладнаний інноваційним сучасним обладнанням, що надає нам можливість здійснювати необхідні стоматологічні маніпуляції. У нашому центрі застосовується спеціальний рентгенівський апарат з радіовізіографи, що значною мірою знижує променеве навантаження на пацієнта. Не всі стоматології Калінінського району в Донецьку мають настільки корисною технікою.

Ми використовуємо виключно новітні стоматологічні матеріали, технології та інструментарій (Ізраїль, Японія, Німеччина, Франція, Швейцарія).

У холі нашої клініки ви можете ознайомитись та придбати сучасні засоби по догляду за порожниною рота від компаній, які вже зарекомендували себе як безумовні лідери на стоматологічному ринку.

Всі консультації стоматологів проводяться виключно безкоштовно. Наші фахівці відповідь на всі ваші питання і допоможуть призначити лікування. Ми надаємо знижку ветеранам ВВВ, інвалідам, а також пенсіонерам.

Також в нашій стоматологічній клініці є спеціальні сімейні та накопичувальні знижкові системи, виходячи від проведеного обсягу лікування.

Ми зробимо все можливе, щоб ідучи з клініки, Ви подарували нам свою прекрасну посмішку!

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "Імідж-Дент"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук