Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологія "Формула"
Стоматологія Формула

Стоматологія "Формула"

Стоматологія

вул. Тверська, 2 , Київ, Київська область
+38 (044) 239-11-55

Fax: +38 (044) 537-23-76
stomatformula@i.ua
Сховати карту

Про установу

З 2004 р. в Києві, в такій важливій галузі медичних послуг як лікування зубів серед стоматологічних клінік бізнес класу, успішно працює стоматологічна клініка "ФОРМУЛА".

Стоматологічна клініка "ФОРМУЛА" створювалася провідними лікарями-стоматологами Києва з метою надання високоякісних послуг, насамперед у таких затребуваних областях стоматології, як терапевтичне лікування зубів, протезування зубів, імплантація зубів і відбілювання зубів. Ми також спеціалізуємося в ортодонтії та успішно встановлюємо брекети будь-яких систем. За п'ять років роботи нам вдалося придбати ім'я, величезний позитивний досвід у галузі лікування зубів і створити унікальний колектив професіоналів. Сьогодні в стоматологічній клініці "ФОРМУЛА" працюють лікарі тільки вищої кваліфікації, постійно націлені на подальше вдосконалення свого професійного рівня. У нашій клініці діє система знижок. Нам приємно, коли нам говорять: "ФОРМУЛА" - сучасна стоматологічна клініка. Ви не тільки якісна стоматологія, але і доступна за цінами стоматологічна клініка!

Стоматологічна клініка "ФОРМУЛА" - наші переваги:
- Перш за все, це гарантовано - висока якість лікування. Всі працюють у нас стоматологи - професіонали високого рівня, що мають багаторічний практичний досвід роботи. Цей факт підтверджують численні пацієнти, які рекомендують нас своїм близьким і друзям.
- Стоматологічна клініка "ФОРМУЛА" надає всі види стоматологічної допомоги: стоматологія терапевтична, стоматологія хірургічна і пародонтологія, стоматологія ортопедична, стоматологія ортодонтична, а також імлантологія. Кожне відділення нашої стоматологічної клініки оснащено найсучаснішим обладнанням провідних світових виробників. Особлива увага приділяється діагностиці лікування зубів - в нашій стоматологічній клініці працює кабінет комп'ютерної радіовізіографії для найвищої точності проведення всіх видів лікування зубів. Всі етапи лікування зубів Ви можете спостерігати за допомогою внутрішньоротової відеокамери на моніторі, який встановлений безпосередньо на стоматологічній установці.
- У нашій стоматологічній клініці застосовується ефективне і якісне знеболення, на всіх етапах лікування зубів.
- Для кожного пацієнта складається індивідуальний комплексний план лікування зубів, визначаються причини викликали захворювання, з урахуванням всієї наявної у пацієнта патології, на основі взаємодії лікарів стоматологів різних спеціалізацій - терапевта, ортопеда, пародонтолога, ортодонта, хірурга.
- Для успішного лікування зубів в стоматологічній клініці "ФОРМУЛА" застосовуються тільки сучасні матеріали останнього покоління.
- Наша стоматологічна клініка спеціалізується на якісному ендодонтичному лікуванні (лікування каналів зубів). У клініці впроваджено в регулярну практику метод холодної латеральної конденсації гутаперчі і метод гарячої гутаперчі. За загальним визнанням провідних зарубіжних стоматологів це найефективніші методи якісного пломбування каналів зуба.
- Клініка має великий досвід в імплантації зубів та протезування на імплантатах, для цього ми використовуємо більше чотирьох систем імплантації від провідних виробників США, Німеччини, Ізраїлю.
- У стоматологічній клініці "ФОРМУЛА" підтримується розумна цінова політика, що забезпечує найкраще поєднання "Ціна - Якість". Ми стежимо за тим, щоб це поєднання було кращим серед стоматологічних клінік бізнес класу Києва!
- У нас діє дійсно унікальна система знижок, яка поширюється і на родичів і друзів наших шановних Клієнтів.
- Стоматологічна клініка «ФОРМУЛА» надає довготривалі гарантії на всі види робіт - лікування зубів, протезування зубів, імплантація зубів, відбілювання зубів і ін
- Стоматологічна клініка має зручне місце розташування в центрі Києва, на Тверській вулиці, в 5 хвилинах ходьби від м. "Палац" Україна ".
- Нам надано велику довіру страховою компанією Doctor Defenc, яка розділяє з нами нашу професійну відповідальність. Тільки нашу стоматологічну клініку вибрала британська компанія Medicaltourabroad серед стоматологічних клінік Києва для надання послуг громадянам Британії.
 
Всі клієнти клініки "ФОРМУЛА" по закінченню лікування отримують сертифікат якості виконаних робіт з гарантією на надані стоматологічні послуги. Ми регулярно запрошуємо своїх пацієнтів на профілактичні огляди для контролю якості лікування та протезування.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "Формула"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук