Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологія "Еслі"
Стоматологія Еслі

Стоматологія "Еслі"

Стоматологія

вул. Тимошенко Маршала, 19 , Київ, Київська область
+38 (044) 412-08-87
+38 (044) 413 5671
+38 (067) 548 1284
Сховати карту

Про установу

Стоматологічна клініка «ЕСЛІ». Рука об руку з нашими пацієнтами

Білосніжна усмішка притягує погляди, робить Вас розкутіше і красивіше. На даний момент сучасні стоматологічні технології дозволяють зберегти здорові і красиві зуби практично до глибокої старості, однак така мета зажадає регулярного відвідування стоматолога. Треба дбати про стан емалі, захищати зуби від карієсу, проходити профілактичні процедури. Окремої зауваження заслуговує естетична стоматологія - ми можемо зробити Вас впевненіше, так як красива посмішка багато в чому визначає життєвий успіх. Ми хочемо розповісти, чому стоматологічна клініка «ЕСЛІ» є фаворитом у наших клієнтів.

Першокласні стоматологічні послуги

Клініка стоматології «ЕСЛІ» володіє Висококласним обладнанням для проведення практично будь-яких сучасних стоматологічних маніпуляцій. Запорукою успіху є рівень підготовки фахівців, що працюють в клініці. Багато наші фахівці отримали європейську освіту. Професіоналізм наших фахівців базується на великому досвіді, а наш центр працює більше 20 років і має виключні рекомендації. Найбільш «молоді» лікарі працюють у нашій клініці більше 10 років у тому ж складі.

Основні послуги стоматологічної клініки «ЕСЛІ»

    
загальна стоматологія, включаючи ендодонтії та протезування з бюгельнимі і пластинчастими протезами, безметалевими і металокерамічними протезами;
    
естетична стоматологія, включаючи зубні вкладки, естетичні реставрації, керамічні мости і вініри;
    
професійна ортодонтія, включаючи різні системи брекетів, функціональні апарати; безпечне відбілювання зубів із збереженням і відновленням емалі зубів;
    
дентальні імплантанти, включаючи найскладніші випадки з повною відсутністю зубів.

Комплексні програми
Основні послуги стоматологічної клініки ЕСЛІ

Клієнти стоматологічної клініки «ЕСЛІ» можуть не займатися вивченням новинок стоматології, а просто придбати комплексну програму догляду за порожниною рота, яка включає огляд, консультацію, грамотне складання плану лікування та його кураторство, а також регулярні профілактичні заходи. Подібні програми допоможуть Вам без зайвих клопотів зберегти ваші зуби здоровими. Для здоров'я зубів обов'язково потрібно стежити за станом зубів і ясен, використовувати якісні зубні пасти, правильно проводити гігієнічні процедури і вчасно робити профілактичні огляди.
Максимальний комфорт і зручність
Стоматологічна клініка ЕСЛІ. Максимальний комфорт і зручність.

Сучасна стоматологія в чому спрямована на створення комфортних умов для пацієнтів під час проведення стоматологічних процедур. Стоматологічні процедури вже давно не сполучені з дискомфортом, але багато клієнтів, все ж бояться відвідувань. У нашому центрі перша вимога до лікарів - це повна участь до проблем пацієнтів. Таке ставлення гарантує тільки позитивні враження і повна відсутність дискомфорту під час стоматологічних процедур.
Відповідальність і якість

Великий досвід стоматологів клініки «ЕСЛІ» і сучасні технології дозволяють застрахуватися від лікарських помилок. Як правило, помилки стоматологів сумірні з втратою здоров'я зубів, тому ми не експериментуємо на своїх клієнтах, а молодих лікарів консультують стоматологи з досвідом. Відповідальність перед клієнтами - це кредо клініки «ЕСЛІ». Приходьте в клініку «ЕСЛІ», ми завжди зможемо Вам допомогти.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "Еслі"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук