Медичний порталУстановиМелітопольСтоматологіяСтоматологія "Експерт-Dental"
Стоматологія Експерт-Dental

Стоматологія "Експерт-Dental"

Стоматологія

б-р 30 років Перемоги, 2 , Мелітополь, Запорізька область
+38 (06192) 5-04-18
+38 (067) 631-63-29
+38 (068) 959-52-18
expert-dental@mail.ru
Сховати карту

Про установу

Ортопедична та терапевтична стоматологічна клініка "Експерт Дентал" здійснює профілактику, лікування карієсу та його ускладнень, а також повний спектр послуг в області лікування зубів.

Карієс - це патологічний процес руйнування зубної емалі, яка призводить, як мінімум, до негативного зміни зовнішнього вигляду зубів і хворобливості під час прийому їжі, а в гіршому випадку до серйозних ускладнень, таких як пульпіт і періодонтіт.

Європейське обладнання (Словаччина) і якісні стоматологічні інструменти (Швейцарія), що використовується нашою клінікою, забезпечують точне, безболісне лікування. Професіоналізм нашого персоналу постійно зростає під час спеціальних майстер-класів і навчання. Кваліфіковані фахівці складуть індивідуальний план лікування, і весь період лікування Ви будете перебувати під контролем лікаря.

Атмосфера клініки розслабляє, знімає напругу і страх - затишна обстановка, комфортні меблі, кондиціонер і телевізор з пізнавальними роликами про профілактику та догляд за Вашою чудовою посмішкою!

Наші клієнти часто знаходять нас самі, за рекомендацією друзів, а потім і самі проводять своїх знайомих. Але головною нашою нагородою за професіоналізм і якість є те, що клієнти тільки нам довіряють роботу зі своїми дітьми!

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "Експерт-Dental"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук