Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологія "Донаре Віта"
Стоматологія Донаре Віта

Стоматологія "Донаре Віта"

Стоматологія , Дитяча клініка

пр-т Героїв Сталінграда, 8-А , Київ, Київська область
Пн-Пт: 9.00 - 21.00, Сб: 9.00 - 19.00 - дитячий день, Нд: 10.00 - 16.00
+38 (044) 228-78-88
+38 (097) 999-99-78
donarevita@ukr.net
Головний лікар
Монарх Борис Витальевич
Сховати карту

Про установу

Наш головний лікар - стоматолог з багаторічним досвідом роботи Монарх Борис Віталійович, свій професіоналізм відточував в різних стоматологічних закладах. За всі роки роботи, поки накопичувалися знання та практика, його не покидало бажання - створити власну сучасну стоматологію, сформувалося бачення - якою має бути стоматологія.
Клініка "Донаре віта" - це мрія, втілена в життя. "Донаре віта" в перекладі з латині означає "Дарувати життя". І це наш головний девіз - боротися за кожен "безнадійний" зуб, дарувати нове життя втраченим зубам, дарувати Вам можливість посміхатися красивою, природною посмішкою. У нас для цього є всі можливості: професіоналізм, майстерність, увага докторів і асистентів, доброзичливість адміністраторів, сучасні матеріали і обладнання. Клініка відповідає всім сучасним вимогам, що пред'являються до стоматології. У клініці затишна, доброзичлива атмосфера. У розробку інтер'єру до найдрібніших деталей була вкладена душа засновників. Ми гарантуємо Вам індивідуальний підхід, високий рівень сервісу, безпека. Наші фахівці підберуть для кожного з вас найбільш ефективний метод комплексного лікування та протезування. Ми зробимо все можливе і навіть більше, щоб зберегти ваші зуби, повернути їм здоров'я і красу. У нашій клініці використовуються тільки індивідуальні набори інструментів, запаковані у вакуумні пакети. На всі види робіт ми даємо гарантію.

Стерилізація в нашій клініці виконується згідно всіх санітарних норм і правил, які затверджені МОЗ України. Наша клініка працює за програмою Анти СНІД. А саме:
-Все що має бути одноразовим у нас одноразове стаканчики, рукавички, маски, серветки, Слиновідсмоктувачі, стерилізаційні пакети, пакетики для рентгенівських датчиків і прікусних блоків, пульпоекстрактори і багато іншого.

-Все, що підлягає стерилізації, піддається передстерилізаційного очищення а потім стерилізується. Ми використовуємо автоклав (паровий стерилізатор), який знаходиться у спеціально обладнаній стерилізаційної кімнаті. Перед стерилізацією всі інструменти запечатуються в спеціальні герметичні пакети з індикатором, апаратом для пакетування інструментів, який і забезпечує повну герметичність. Під час кожної стерилізації разом з інструментами в автоклав закладаються спеціальні тестові папірці (індикатори), які змінюють свій колір, коли температура досягне певної величини. Цей тест дозволяє контролювати стерильність. Міцні вініл-силоксанові пакети забезпечують довготривале зберігання інструментів у стерильному вигляді.

-Крім того, після кожного пацієнта, стоматологічне крісло і робоче місце стоматолога дезінфікується спеціальними розчинами у вигляді спрею. Всі поверхні, з якими міг стикатися пацієнт або стоматолог, ретельно очищаються і промиваються антисептичними розчинами.

Відгуки про Стоматологія "Донаре Віта"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук