Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологія Доктора Лозового
Стоматологія Доктора Лозового

Стоматологія Доктора Лозового

Стоматологія

вул. Олександра Мишуги, 7 А , Київ, Київська область
Пн-Пт: 10.00 - 20.00 Сб-Нд: 10.00 - 14.00
+38 (044) 228-22-77
+38 (067) 761-61-78
dental_clinic@ukr.net
Сховати карту
Філії:
Стоматологія Доктора Лозового
вул. Первомайського Леоніда, 3

Про установу

Стоматологія доктора Лозового - це клініка, де основне значення надають довгострокового здоров'ю та комфорту, а не просто постановки пломб і коронок. Пріоритетними напрямками в лікуванні є:
- профілактика карієсу
- фотополімерні реставрації
- щадне відбілювання
- профілактика і лікування пародонтиту

Профілактика карієсу ефективна як у дітей, так і дорослих. Ми використовуємо фторидный лак FLOR-OPAL VARNISH - це новинка на ринку стоматології. Надзвичайно ефективний і має приємний смак, що важливо для дітей. Так само ми використовуємо герметики Ultrageal XTplus. Вони наносяться швидко і зберігаються надовго, при цьому виділяючи фтор. Герметики виключають виникнення карієсу і припиняють навіть початкові ознаки карієсу в будь-якому віці.
Фотополімерні реставрації тепер отримали вражаючу естетику з тривалим утриманням блиску і широкою гамою відтінків. Завдяки ефективним наночасткам, матеріал Filtek Ultimate дивує натуральної естетикою. Гідне місце серед реставраційних матеріалів займає фотополімерна, органічно модифікована кераміка (ормокеры) Voko Admira.
Щадне відбілювання - це довгоочікувана технологія відбілювання Opalescence PF, яка перешкоджає виникненню карієсу і навіть зміцнює емаль завдяки наявності сполук фтору і калію.
Профілактика і лікування пародонтиту придбали стійкі позитивні результати завдяки унікальній методиці парафінотерапії. Десятирічний досвід використання переконує нас у цьому.
Ми прекрасно розуміємо, що будь-яка людина намагається скоротити час перебування в стоматологічному кабінеті. Тому ми намагаємося працювати швидко і якісно. При цьому прагнемо залишити після лікування позитивні враження, так як завжди робимо трішки більше, ніж очікують від нас наші пацієнти. Приходьте всією родиною. У нас уважне ставлення до пацієнтів будь-якого віку.
Ми існуємо на ринку стоматології вже більше 14 років і раді запропонувати Вам гідні умови лікування в нашій новій клініці.
У нас ви знайдете:
- індивідуальний підхід до кожного пацієнта
- найсучасніше обладнання
- наші лікарі - стоматологи-професіонали високого рівня з багаторічним досвідом-тільки перевірені матеріали і технології, вироблені світовими лідерами в галузі стоматології
- ідеальна чистоту, максимальну стерильність і дотримання нами всіх медичних та санітарних норм і правил
- спеціальну програму лояльності для пенсіонерів та систему знижок для постійних клієнтів Ваша посмішка і гігієна порожнини рота є найвищим пріоритетом для команди нашої стоматологічної клініки.
Кожен пацієнт розглядається, як якщо б він був кінозіркою, оскільки ми вважаємо, посмішка так важлива для сцени повсякденного життя. Ми окружим Вас турботою, увагою, створюємо атмосферу спокою і доброзичливості для того, щоб час лікування пройшло для Вас легко і непомітно.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія Доктора Лозового

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук