Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологія доктора Челенгірова
Стоматологія доктора Челенгірова

Стоматологія доктора Челенгірова

Стоматологія

вул. Л.Толстого 25, оф. 55 , Київ, Київська область
Пн-Вс: 0.00 - 24.00
+38 (044) 288-27-74

+38 (050) 51-60-501
Сховати карту

Про установу

Наші фахівці практикують нестандартний план вирішення будь-яких проблем в галузі стоматології , індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

З моменту свого заснування - 1996 р. - клініка "Стоматологія доктора Челенгірова" визначила для себе головний пріоритет у роботі - поєднання високої якості послуг стоматології та доступних цін . Стоматологія для нас є улюбленою роботою , яка приносить радість , як нам , так і нашим клієнтам . Надаючи стоматологічну допомогу , ми використовуємо інноваційні технології та розробки. Наша клініка надає стоматологічну допомогу цілодобово в галузі лікування , протезування , ортодонтії , хірургічної стоматології , імплантології . Сучасна стоматологія має все необхідне для досягнення бездоганного результату - щасливих посмішок.

Клініка розташована в центрі міста , поруч з метро , зручно добиратися з будь-якої точки міста. Працює цілодобово, у будь-які свята і погодні умови. Є клініки , де в нічний час треба зателефонувати по мобільному телефону і при бажанні доктор приїде в клініку і прийме пацієнта з гострим болем . У нашій клініці 24 години черговий лікар прийме Вас у підготовленому для прийому клінічному залі.

Гнучка цінова політика : стоматологія тепер стала доступна всім. Стоматологічна допомога в клініці виявляється за антикризовими цінами . Надаючи якісний сервіс , наша стоматологічна клініка орієнтується на вимоги клієнтів , існує гнучка система знижок при незмінній високій якості .

Індивідуальний підхід - наша стоматологічна клініка з увагою ставиться до всіх пацієнтів . Стоматологія - це не тільки процедури й операції , але також спілкування з лікарем , який завжди готовий надати професійну консультацію .

Використання сертифікованих матеріалів та обладнання. Стоматологія постійно розвивається , саме тому ми вдосконалюємо методи діагностики та лікування. Клініка "Стоматологія лікаря Челенгірова" орієнтується на сучасні тенденції в стоматології.

Молодий колектив , який володіє новими технологіями та постійно навчається

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія доктора Челенгірова

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук