Медичний порталУстановиЗапоріжжяСтоматологіяСтоматологія "Доктор Міла"
Стоматологія Доктор Міла

Стоматологія "Доктор Міла"

Стоматологія

вул. Гаврилова, 18 , Запоріжжя, Запорізька область
Пн-Пт: 9.00 - 20.00 Сб: 9.00 - 16.00
+38 (061) 218-41-99
+38 (061) 218-41-27
Сховати карту

Про установу

Ніхто не сумнівається, що стоматологія - це одна з найбільш важливих галузей медицини. Стоматологія в нашому розумінні - це, в першу чергу, професіонали, які знають і люблячу свою професію, сучасне обладнання, а ще - комфорт наших пацієнтів і, звичайно, швидка і якісна стоматологічна допомога.

Обожнюють свою роботу і роблять її відмінно, наші лікарі не тільки вміють, але і люблять лікувати зуби, вони постійно підвищують свою кваліфікацію, отримують нові знання та вміння, адже стоматологія - це така галузь медицини, яка постійно вдосконалюється.

У своїй роботі ми використовуємо тільки найсучасніше обладнання та якісні матеріали. Клініка "Доктор Міла" оснащена всім необхідним для лікування зубів і ясен, зубного протезування, операцій - хірургічних і ортодонтичних, також в нашій клініці за останнім словом техніки оснащена дитяча стоматологія. А що стосується цін на наші послуги, то вони цілком доступні і реально обгрунтовані, враховуючи наш професіоналізм та висока якість застосовуваних матеріалів.

У приватній стоматологічній клініці "Доктор Міла" Вам нададуть послуги з лікування зубів, зубного протезування, імплантації, лікування запальних захворювань ясен (пародонтологическая стоматологія), косметичні послуги з вибілювання зубів, ведеться також дитячий прийом. Наша клініка заснована у 2002 році, за такий досить тривалий час роботи у нас сформувалася широка мережа постійних клієнтів. Не будемо стверджувати, що наша клініка - краща в місті, але одна з найкращих - це безсумнівно.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "Доктор Міла"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук