Медичний порталУстановиМаріупольСтоматологіяСтоматологія "Dental Studio"
Стоматологія Dental Studio

Стоматологія "Dental Studio"

Стоматологія

пр. Металургів, 99 , Маріуполь, Донецька область
Пн-Пт: 8.00 - 20.00 Сб-Нд: 8.00 - 16.00
+38 (0629) 482-777

+38 (050) 347-20-62
+38 (067) 921-77-47
dental.studio@ukr.net
Сховати карту

Про установу

 

Стоматологія Dental Studio розташована в центрі Маріуполя на перетині бульвару Шевченка та проспекту Металургів. Якість, комфорт, доступність - основні пріоритети Dental Studio. У стоматології встановлено нове, сучасне устаткування.

У Dental Studio мешканці міста та його гості можуть отримати якісне лікування зубів, високий рівень сервісу. Тут Вас зустрінуть висококваліфіковані лікарі-стоматологи.

Одне з найбільш вагомих переваг Dental Studio - великий вибір різних способів, якими можна вирішити будь-яку проблему із зубами. Лікарі стоматології кваліфіковано пояснять суть проблеми і запропонують на вибір кілька варіантів лікування і/або протезування.

Коли Ви звертаєтеся до лікаря, важлива кожна дрібниця: чемність і уважне ставлення, світле і просторе приміщення, в якому відчуваєш себе затишно і висококласний доктор, який запропонує найбільш оптимальну можливість вирішення будь-якої проблеми з зубами.

У стоматології застосовуються новітні методи протезування:

- металокерамічні коронки;
- бюгельні протези різної фіксації;
- телескопи;
- безметалева кераміка;
- різні види складних робіт на імплантатах.

Багато з людей стоять перед єдино можливим варіантом - знімний протез. Застосування імплантів допоможе його стабілізувати, прибрати дискомфорт, або взагалі позбутися знімного протеза, поставивши незнімну конструкцію.
Високої естетики можна досягти, поставивши керамічні зуби на основі оксиду цирконію, матеріалу, що пропускає світло як натуральні зуби і володіє природною прозорістю.

У Dental Studio проводяться всі види хірургічних операцій:

- видалення зубів;
- видалення кіст;
- кісткова пластика;
- синус-ліфтинг;
- імплантація.

Всі операції проводить досвідчений хірург вищої категорії з багаторічним стажем, використовуючи сучасні матеріали і технології, неодноразово апробовані на практиці. Кожному клієнту індивідуально підбираються анестетики, внаслідок чого всі хірургічні маніпуляції проходять безболісно.

У стоматології діє ефективна програма інфекційного контролю, де всі інструменти проходять багатоступінчату стерилізаційну обробку.

У клініці здійснюється лікування початкового, середнього і глибокого карієсу та його ускладнень: пульпіту, періодонтиту, а так само здійснюється ефективне лікування захворювань пародонту. Застосування найсучасніших пломбувальних матеріалів і анестетиків останнього покоління робить боротьбу з карієсом безболісною, ефективною та доцільною в соотн ошении ціна-якість.

Стоматологія оснащена новим интраоральным рентгеном Planmeca Intra (фінського виробника), який є кращим діагностичним пристроєм у своєму класі, відмінна техніка інтраоральної радіографії і виключно якісні образи експозицій з видатною різкістю і максимальною деталізацією виключно характеризують даний пристрій.

Звертайтеся в Dental Studio і фахівці стоматології з задоволенням Вам допоможуть!

Фахівці

Хірург

Стоматолог

Імплантолог

Ендодонтист

Зубний технік

Спеціалісти

Стоматолог, Хірург, Імплантолог, Ендодонтист, Зубний технік

Відгуки про Стоматологія "Dental Studio"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук