Медичний порталУстановиСевастопольСтоматологіяСтоматологія "Дентал Люкс"
Стоматологія Дентал Люкс

Стоматологія "Дентал Люкс"

Стоматологія

пр-т Жовтневої Революції, 42 , Севастополь, Крим
Пн-Пт: 8.00 - 20.00, в зимовий період з 1 листопада по 1 квітня: 8.00 - 19.00. Сб: 9.00 - 13.00
+38 (0692) 44-99-30
+38 (0692) 44-99-31
+38 (068) 911-13-60
+38 (095) 527-68-84
mail@dental-lux.org
Сховати карту
Філії:
Стоматологія "Дентал Люкс"
пр. Героїв Сталінграда, 62

Про установу

 

Стоматологічна клініка "Дентал-Люкс" (Севастополь) - одна з перших стоматологічних клінік в місті і на Україні, яка отримала ліцензію Міністерства Охорони Здоров'я України. На ринку стоматологічних послуг Севастополя існує з 2000 року і сьогодні по праву вважається однією з кращих клінік в місті. Завдяки команді досвідчених висококласних фахівців , що володіють європейським рівнем професіоналізму, готових надати Вам повний спектр послуг і позбавити від будь-яких захворювань порожнини рота. Ми гарантуємо Вам позитивні емоції і душевний комфорт.

До Ваших послуг найсучасніші технології:
 • Безболісне лікування зубів
 • Ортопедичне лікування з використанням металокераміки,
 • Суцільнокерамічні коронки з каркасом на основі оксиду цирконію
 • Вініри
 • Протезування зубів з використанням золотплатиновых сплавів
 • Бюгельное протезування.
 • Знімне протезировнеи з використанням м'якої пластмаси.
 • Художня реставрація
 • Послуги пародонтолога
 • Виправлення прикусу, брекет-системи
 • Дитяча стоматологія з використанням спеціально розроблених для дітей пломбувальних матеріалів, сертифікованих в Україні.

Ті часи, коли візит до стоматолога обіцяв пацієнту кілька годин вельми неприємних відчуттів, на щастя, залишилися у далекому минулому. Сьогодні лікування зубів стає не тільки безболісним, але і вельми приємним процесом. Дійсно, хіба може не радувати здорова усмішка, блискуча рівним рядом білосніжних зубів?

Такого результату досягти зовсім не складно. Для цього достатньо записатися на прийом в стоматологічну клініку "Дентал-Люкс", пройти діагностику та курс лікування зубів. Кращі фахівці в галузі стоматології, найсучасніше обладнання, якісні лікарські препарати - все це забезпечує швидке та безболісне лікування. Будь-яка процедура, будь то професійна чистка або протезування зубів, проводиться на найвищому якісному рівні з тим, щоб будь-який, навіть самий вимогливий пацієнт, залишився задоволеним.

Стоматологічна клініка «Дентал-Люкс» має в своєму складі 2 філії і власну зуботехнічну лабораторію. Клініка має Ліцензію і всі необхідні документи для роботи.

Незалежно від того, в який саме послугу потребує пацієнт, у «Дентал-Люкс» він може розраховувати на найвищу якість її надання. Чищення зубів або художня реставрація, протезування зубів або виправлення прикусу, дитяча стоматологія або лікування захворювань пародонта - всі ці та інші процедури будуть проведені з використанням новітніх технологій в стоматології професійними лікарями. Комплексне лікування зубів - саме такий підхід практикується фахівцями стоматології «Дентал-Люкс». При цьому стоматологи, які працюють в клініці, особливе значення надають профілактиці можливих захворювань, адже будь-який з них набагато простіше попередити, ніж вилікувати. Індивідуальний підхід до кожного клієнта - ще один з основних принципів роботи клініки. Встановлюючи з кожним пацієнтом теплі стосунки, стоматологи нашої клініки не тільки здійснюють лікування зубів, але і підказують пацієнту, які саме процедури йому краще пройти, щоб зберегти свою посмішку здоровою і красивою.

Відгуки про Стоматологія "Дентал Люкс"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук