Медичний порталУстановиДніпропетровськСтоматологіяСтоматологія "Дентал-Євро"
Стоматологія Дентал-Євро

Стоматологія "Дентал-Євро"

Стоматологія

вул. Фучика, 18 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
Пн-Пт: 9.00 - 19.00 Сб: 9.00 - 17.00 Нд: VIP прием
+38 (056) 372-09-69
+38 (067) 632-46-14
Fax: +38 (056) 744-60-97
dental-euro2007@mail.ru Skype: dental-euro
vkontakte
Головний лікар
Мороз Андрей Владимирович
Сховати карту

Про установу

Відкриття стоматологічної клініки Дентал-Євро відбулося в 2007 році. Спочатку відмінними рисами були високий професіоналізм персоналу і відповідно найвищу якість надання медичних послуг, наявність самого сучасного та безпечного обладнання, індивідуальний і комплексний підхід до кожного пацієнта, використання тільки самих сучасних високоефективних технологій і матеріалів.

Наявність вузькоспеціалізованих лікарів в одній клініці, які узгодять Ваш індивідуальний план лікування і спільно виконають все необхідне - є відмінною рисою нашої клініки і вагомим аргументом гарантує якість нашої роботи!

Ті часи, коли візит в стоматологію обіцяв пацієнту кілька годин вельми неприємних відчуттів, на щастя, залишилися у далекому минулому. Сьогодні лікування зубів у нашій клініці можна сміливо назвати приємним процесом. Сучасне обладнання, чуйний персонал, якісні лікарські препарати,гарантована багаторівневий захист від інфікування все це забезпечує швидке та безболісне лікування. Будь-яка процедура в нашій стоматології, будь-то відбілювання або протезування, лікування або видалення зубів , проводиться на найвищому рівні з тим, щоб будь-який, навіть самий вимогливий пацієнт залишився задоволений. Незалежно від того, в який саме послугу потребує пацієнт, у нас він може розраховувати на високу якість її надання.

Індивідуальний підхід до кожного нашого пацієнта - ще один з основних принципів роботи лікарів клініки "ДЕНТАЛ ЄВРО"

Рекомендований план лікування складається після обов'язкової детальної діагностики всієї зубощелепної системи із застосуванням найбільш сучасних і безпечних цифрових технологій. У розпорядженні лікарів клініки ДЕНТАЛ-ЄВРО цілодобово знаходяться найбезпечніші у світі рентгенологічні апарати - ортопантомограф Veraviewepocs японської фірми MORITA і радивизиограф фірми KODAK

Тільки після цього можливо розробити комплексний план лікування.

Встановлюючи з кожним пацієнтом теплі стосунки, стоматологи клініки не тільки здійснюють лікування зубів, але і підказують пацієнту, які саме процедури йому краще пройти, щоб зберегти свою посмішку унікальною, здоровою, красивою. Сьогодні клініка "ДЕНТАЛ ЄВРО" - це не тільки заклад, де допоможуть вилікувати зуби і позбутися від зубного болю, але і місце, де кожному пацієнту буде надано персональну увагу. Познайомившись з пацієнтом, дізнавшись всі побажання, при необхідності зібравши консиліум всіх необхідних фахівців, ми готуємо на наступну зустріч детальний план лікування. Вибравши разом з пацієнтом варіант, що відповідає очікуванням і можливостям, ми приступаємо до його втілення в життя! Остаточний комплекс заходів обговорюється безпосередньо з клієнтом. У разі згоди з планами лікарів і термінами проведення лікувальних заходів, а також економічної складової наданих стоматологічних послуг, пацієнт підписує документ, вказуючи, що він "з планом ознайомлений і погоджуюсь".

У разі незгоди пацієнта з складеним планом лікування, головний лікар коригує проект, або розробляє альтернативний комплекс заходів. Такий підхід дозволяє оперативно вирішувати всі виникаючі в процесі питання і усувати будь-які спірні ситуації ще на стадії їх зародження.

У нашій клініці працюють програми "антиснід" і "антигеппатит". Якість стерилізації щодня контролюють комп'ютер і індикатори, а всі стерильні пакети з інструментарієм відкриваються у присутності пацієнта.

Для нас не менш важлива Ваша безпека. Ми гарантуємо багаторівневою системою захисту від інфекцій, в тому числі і перехресних. Ми зацікавлені у взаємній захищеності - це необхідна умова нашої взаємодії.

Гордість нашої клініки - ексклюзивні стоматологічні установки "CASTELLINI"(Італія). Стерилізація повітряно-крапельних магістралей і наконечників проводиться за допомогою унікальної інстальованої програми "Автостерилизация" в автоматичному режимі після прийому кожного пацієнта, що дає нам з Вами повну впевненість у безпеці стоматологічного прийому.

Головна відмітна особливість центру сучасної стоматології "ДЕНТАЛ ЄВРО" полягає в тому, що клієнту надається цілий комплекс послуг, а наші фахівці використовують тільки найсучасніше обладнання і тільки новітні технології лікування зубів!

Особливу увагу наші стоматологи приділяють питанням профілактики і гігієни. Після відвідин нашої клініки всі пацієнти добре розуміють, що правильний догляд за порожниною рота і регулярний профілактичний огляд дозволять не тільки максимально заощадити кошти, але, що набагато важливіше, зберегти здоров'я, усунувши проблему на початковій стадії. Практика показує, що більше 80 % людей є проблеми в порожнині рота, про яких вони навіть не підозрюють, так як більшість захворювань на перших етапах протікають без яких-небудь симптомів. Тому ми вважаємо, що хворобу краще попередити, ніж потім відчайдушно боротися з нею! Ми зацікавлені, щоб наші клієнти були здорові і сучасні технології допомагають нам досягати в цьому просто приголомшливих результатів.

 

Відгуки про Стоматологія "Дентал-Євро"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук